Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez irigység vagy az emberek...

Ez irigység vagy az emberek tényleg ilyen buták?

Figyelt kérdés
Legalább 1 ember mindennap meg szól engem mert hogy iszom a fehérjét(Felfúj, vízmegkötő szar, a szokásos buta semmit hozzá nem értő ostoba szövegek..) ilyenkor el gondolkodok rajta hogy az emberek viccből mondogatják vagy ezeket halál komolyan mondják? Már le se állok velük veszekedni meg mondom, jól van legyen neked igazad, és ott áll a büszke "de beoltottam" fejjel...:D
2014. nov. 14. 20:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

# 8

Mért szerinted a fehérje az micsoda ha annyira okos vagy?

2014. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
Igen, tényleg ilyen buták.
2014. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ez inkább azt mutatja,hogy nem vagy kellően domináns és nem gyakorolsz semmilyen kontrollt a többiek felett az életteredben.

nekem még az életben nem mertek negatív felhanggal kérdezni/beszólni ha látták a dobozt meg azt,hogy bekeverem aztán iszom.

2014. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#5 nem a fehérjémre irigyek hanem a testemre(nem egóságból de nekem ez jön le ebből..) de azt hittem ez egyértelmű.. de akkor tessék pontosítottam
2014. nov. 14. 22:08
 15/18 anonim ***** válasza:
Wash tökéletesen leírta. Aki irigy annak ki kell találnia valamit arra, hogy kompenzálhassa a dolgot. Mondjuk most nekem is ilyet mondott a sozbatársam (új) aki a héten kezdett el gyúrni, hogy azért óvatosan eddz csak mert azt hallotta, hogy striás lehet a bicepsze, bár főleg csak ha fehérjéz is mellé az ember. Ezt csak annyival kommentáltam hogy nekem még fehérje se kellett hozzá :D csak nekem nem bicepszen, nincs is bicepszem.
2014. nov. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2014. nov. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
A nőket is megszólják, ha annyit foglalkoznak a külsejükkel, hogy már az életmódjukat ahhoz kell igazítani, pedig náluk elfogadottabb. Irigység? Nem. Csak eltér attól, amit a többség természetesnek tart.
2014. nov. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Bár az is igaz, hogy sok fehérjét szétkoxolt állatokkal reklámoznak, szóval innentől mit gondoljon az ember? Ez valahol a gyártók hibája is szerintem.
2014. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!