Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az orvosol hogy lehetnek...

Az orvosol hogy lehetnek ilyen buták?

Figyelt kérdés

Voltam apámmal orvosnál, és mondtam hogy edzek és az orvos kérdezte:"de ugye nem szedsz proteint"? Mondom neki hogy de szedek

Azt mondta hogy azért van mindenkivel baj hogy szív infarktust kapnak meg tönkreteszi az ereket és úgyis csak felfúj..erre én nagyon megszeppentem és nem tudtam neki behúzni egy nagyot :(

15 éves vagyok, eddig szedtem tejsavó fehérjét + vitamin, ch.

Apám eddig se szerette hogy ezeket szedem de mostmár végképp megtiltotta. Még van 3 évem, utána már én döntök.


Az orvosok hogy lehetnek ilyen buták?



2016. máj. 24. 16:25
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
#10 :DDDDDD
2016. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Vitamint csak enged szedni... A fehérjepor nem gond, eszel fehérjét rendesen és kész. Attól még felháborító az orvos idiotizmusa, de ugye ez van. A gyógyszeripar nagy üzlet, az orvosok pedig nem értenek a táplálkozáshoz (dietetikusok tudnak olyan étrendeket írni, hogy egy tisztán étkező testépítő füle kettéáll). Szerencsére egy ponton magad döntöd el, mit eszel s azért addig is csak van mozgástered...


Fiatal vagy még, én már évtizedek óta nem várok sokat az orvosoktól. Alig jártam náluk, de folyton felül kellett bírálnom őket, mert nekik nem fáj, ha én szenvedek. Azért durva, ha az én nulla orvosi ismereteimmel látom, hogy nekem van igazam, de volt ilyen bőven.

2016. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
35%

Alapból a testépítés 15 évesen nem egészséges teljesen, pláne nem ilyen porokat szedni.. Aki egy cseppet is ért hozzá (pl. orvos), az látja, hogy az adalékanyagként mit raknak hozzá, plusz milyen dózisban. Hosszabb távon komoly egészségügyi problémákat okozhatnak.


Üdv egy orvostanhallgató

2016. máj. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
37%
Azt kihagytam, hogy leginkább a májat és a vesét roncsolja, és a "férfiasságra" is kihat (Erekciós problémák, ondó íz, termékenység stb.)
2016. máj. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
68%
meghalok, ilyen embereknek hogy sikerül regisztrálni ?
2016. máj. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
52%
Inkább menjél kőműves segédmunkásnak szerintem, ha komolyan írtad ezt. Az egyetlen adalékanyag amit a fehérjém tartalmat az acesulfam-k. Hüha micsoda ritkaságszámba menő méreg. Tuti ettől rohadok el 20 év múlva. Régen is volt ilyen amit most csináltok, úgy hívták boszorkányüldözés.
2016. máj. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
#13/14 Rég láttam olyat aki ennyire biztos lett volna az ökörségében. Nem kell itt a kamuszöveg hogy orvostanhallgató vagy meg ilyenek. Ne szórakozz mert még a végén valaki tényleg komolyan veszi azt amit írsz.
2016. máj. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

@14!

A ferfiassagra pontosan mi hat negativan az orvostudomany szerint? A magas feherjebevitel vagy az adalekanyagokra gondoltal?

Mert vannak teljesen natur feherjek is, es a tejsavo feherje pl. emeli egy picit a tesztoszintet.

Ellenben a ferfiak nagy reszenek kozel van az also hatarhoz a tesztoszintje, amit meg tovabb csokkenthet egy tuledzes pl.

2016. máj. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 kovpet ***** válasza:

# 13: "az látja, hogy az adalékanyagként mit raknak hozzá, plusz milyen dózisban"


Látja, de nem írja ide, csak úgy általánosságban hadovál róla? Ez így semmi.

Ha orvosnak készülnél, vagy bármilyen értelmiséginek, akkor illene tudnod, hogy az állítást alá kellene támasztani. Írd ide kérlek, hogy PONTOSAN mik azok a hozzáadott egészségtelen szerek, amikről beszélsz és milyen dózisban vannak jelen. Esetleg az sem ártana, hogy ezek szerinted hogy hatnak ennyire negatívan az emberi testre.


"ondó íz" mint férfiassági probléma? OMG

2016. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az orvosok 99%-ával. A legrosszabb fajta a vidéki orvos, aki 120 kiló, alig kap levegőt a zsírtól és ha tényleg az átlagnál már csak egy kicsit is sportosabb vagy, jönnek a kérdések és okos meglátásk: Mit szedsz? csak természetes dolgok mennek ugye? A sport árt a gerincnek. ne súlyzózz mert haszontalan izmokat növel, inkább fekvőzz stb stb. Fax kivan velük.
2016. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!