Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját testsúly hányszorosával...

Saját testsúly hányszorosával "kéne" végezni ezeket a gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

Először is:nem akarok erőemelő lenni, és nem is fitness model, a célom annyi, hogy jó fizikumú legyek, eddig eléggé lusta és egészségtelen voltam

szóval 19F vagyok 65(18% testzsir) 1hónapja kezdtem edzeni

a kérdésem az, hogy mi legyen a cél és mennyi időn belül?

ezekből a gyakorlatokból:

-deadlift

-fekvenyomás

-elölguggolás

-guggolás nyak mögött a súllyal

-overhead press( magyarul nemtudom a pontos megnevezést de fej fölé nyomás,gondolom:) )

edzéstervem és étrendem van, és nem csak ezeket csinálom,hanem minden izomcsoportra edzek, csak ezek alapján akarom belőni a célt, és az is érdekel hogy mennyi idő alatt lehetne elérni ezt egy átlagos kezdő szintjéről

előre is köszi


2016. máj. 23. 16:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Valamint az erő nem egyenesen arányos a testsúllyal. Ha valaki 100 kilósan felhúz 250-et, az jóval nagyobb teljesítmény, mint ha valaki 80 kilóval húz fel 200-at.
2016. máj. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!