Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok az edzésmódszere...

Mit gondoltok az edzésmódszeremről?

Figyelt kérdés
Hát innen a konditerem messze van és amúgy is drága én helyettesítettem a súlyokat erős vászonzsákokkal amibe földet lapátoltam de vannak farönkjeim is és gerenda amin felhúzom magam miközben vizes palackokkal teli táskát veszek a hátamra. Mit gondoltok erről a fajta edzésről? Csinált már valaki ilyet?

2016. máj. 10. 18:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Kezdetnek jó, meg poén, jó lesz visszaemlékezni a boldog, bohó, gondtalan évekre. De hosszú távon qrvára meg fogod unni ezt a bohóckodást. Sokkal egyszerűbb konditerembe menni, vagy beszerezni a szükséges erre a célra tervezett felszerelést.
2016. máj. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Ez mitől bohóckodás? A súly az súly marad zsákban is, azért mert ekkora hatalmas divatirányzat lett a konditerem meg a szteroid zabálás attól még a régi fajta edzésmódszerek is ugyanolyan hatásosak.
2016. máj. 10. 18:44
 3/33 A kérdező kommentje:

Ott van például a street workout, rengetegen hódolnak neki és nincs szükség hozzá a konditeremhez. Egyébként is kellemesebb a finom Nap alatt izzadni, mintsem egy izzadtság szagú konditeremben a sok lótáp zabálóval küzdeni a helyért.

Jártam konditerembe elég hosszú ideig, számomra az volt az unalmas.

2016. máj. 10. 18:48
 4/33 CsakMester97 ***** válasza:
Egy ideig talán így is fejlődsz.
2016. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Aha értem szóval vagy főldes zsák a mezőn vsgy cutler gold széjjel koxolva, más nem létezi. Okos ember vagy nagyon.
2016. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a szteroid? Persze lehet így edzeni, szép dolog ez, még fejlődni is lehet egy darabig. De azért valljuk be körülményesebb, mint ergonomikus erre a célra tervezett kényelmes gépekkel, jó fogású eszközökkel, megfelelő szögben mozgó, jól kontrollálható mozgáspályájú eszközökkel dolgozni. Én nem beszéllek le csak mondtam. Kezdj bele majd rájössz. Lehet neked ez lesz benne az élvezet, a legtöbb embernek nem lenne. A súly az súly igaz. De engem nem vonz a foszló koszos zsákokkal, szálkás fafelületekkel, órmotlan, rossz fogású eszközökkel való edzésmunka. Én már kinőttem ebből. Néha mondjuk poén, az igaz, változatosságnak is jó, de napi szinten...
2016. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Mit gondolok? Nem lesz olyan fornmás izom rajtad mint egy termi edzéssel, viszont sem erőben, sem kitartásban, sem állóképességben nem nagyon lesz ellenfeled.

Nem vedd sértésnek de igazi tenyeres talpas két ajtós szekrény lehetsz.

2016. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne ellenfele erőben és állóképességben? Ne beszélj már hülyeségeket.
2016. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Cortez70 ***** válasza:
Ezzel nem sokra mész töki. Max az elején izmosodsz picit. Ennyi
2016. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
35 éve oktatom ezeket a dolgokat itthon és külföldön. Brutál milyen emberekkel hoz össze a sors akik sosem gyúrtak és 10 meg 10 kisérletben, összehasonlitó versenyben vettek részt mindenki számára ledöbbentő eredménnyel.
2016. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!