Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok az edzésmódszere...

Mit gondoltok az edzésmódszeremről?

Figyelt kérdés
Hát innen a konditerem messze van és amúgy is drága én helyettesítettem a súlyokat erős vászonzsákokkal amibe földet lapátoltam de vannak farönkjeim is és gerenda amin felhúzom magam miközben vizes palackokkal teli táskát veszek a hátamra. Mit gondoltok erről a fajta edzésről? Csinált már valaki ilyet?

2016. máj. 10. 18:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Cortez. Ugy nem gondolod, hogy 60-hoz közel majd mutogatom magam. Kicsit már nem vagyok mai gyerek. De én már letettem valamit az asztalra.
2016. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Cortez70 ***** válasza:
Aki rendesen edz, az 60 évesen is jó formàban van. Látni ilyen embereket. Így meg nem vagy hiteles, írni bárki tud bàrmit. Itt mindenki 200 kilóval nyom, romszàlka és 25 centis a cerka. :)
2016. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
68%
Honnan legyen pénze? DOLGOZZON bszod! Tudod mi az? Nem az volt a lényeg, hogy mindenképp terembe kellmenni,vagy, hogy a saját test súly szar. Akkor mégegyszer leírom a gyengébbek kedvéért is (vagytok egy páran). Hanem, hogy itt az volt állítva kerek perec, hogy csak azért mert ő zsákokat emelget és primitív módszereket alkalmaz, nem lesz ellenfele állóképességben és erőben ami nettó BAROMSÁG. Te meg másik úriember, nem tudom mit tettél le az asztalra, meg hogy ki vagy, de egyenlőre csak nagyokat írsz, azon kívül semmi alapja az egésznek.
2016. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
:)
2016. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Cortez már leir rólam mindent. :)
2016. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
fingot nem ér az egész, menjetek ki fát vágni, földet hányni. nem a lótápot kell enni
2016. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
úgy van, cipeljetek fát meg szenet meg aprómajmot, attól lehet igazán izmosnak lenni
2016. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Arnoldosra reagálva:

Azt is mondogatta mikor felhúzta magát, hogy sót kell enni, attól nőtt ő is nagyra.

Aztán tömöd a sót bucira?:D

2016. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Cortez70 ***** válasza:
A csirkét sem kell megsütni. Simán tollastól nyersen kell betolni, mert akkor vagy hardcore barbár állat. Nem bziskodunk sütéssel és súlyzós edzéssel. :) húzzatok traktort.
2016. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Sírok :D

Én így edzettem otthon anno: 2x40kg egykezes, szerelhető súlyzó. Allithato pad. Ketkezes rud vizvezetek csobol. Huzodzkodora egy ipari csiga amibe lanc kerult es a lanc vegere ra kellett kotni az evykezes sulyait. Lassan kellett dolgozni kulonben kilengett... Beállt 50-es cementes zsák, felhuzashoz meg utanfuto tetszes szerint betondarabokkal pakolva a villan keresztbe befogva a vizvezetekcső rudkent.

2016. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!