Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnét egy jó edzéstervet...

Szeretnét egy jó edzéstervet kérhetnék pár tippet? 15/F

Figyelt kérdés
Most kezdenék el egy kis felesleget leadni és szeretnék pár tippet/ötletet kérni tőletek (ha diétával kapcsolatos az is jó)
2016. ápr. 25. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Sárga Kapszula c. könyvet töltsd le, abból lesz rálátásod a dolgokra.
2016. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem hagyd ezt a Sárga Kapszulás dolgot.

A könyv stílusa hihetetlen, tele van hibával. A szerzője meg egy kissé elhízott elmebajos ember aki a nevét se vállalja fel (Drugs Bunny...nem hiszem, hogy anyakönyvezhető)


Én Rubint Réka és Norbi update rendszerét ajánlom inkább.


Edzésre pedig szintén őket. Youtubeon sok vidi van fent.

2016. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg menj át a fogyókúrásokhoz, és hirdesd ott az ápdétes baromságaidat.

A SK-t olvasd el kérdező, főleg a szálkásítás részt.

2016. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Most nagyon okosnak képzeled magad ugye?


Nekem 8, csak ne csodálkozz ha majd te is olyan leszel mint az a Nyuszika aki a könyvet írta.

2016. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Veled szemben okosnak is gondolom magam, mert egy könyvet (még csak nem is morális és erkölcsi dolgokat feszeget) elutasítasz azért, mert a szerzője unszimpatikus.
2016. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Olvasd végig azokat, amiket itt ajánlottam, nagyon jó cikkek... plusz amit előttem írtak, a sárga kapszulát...


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__kaloriaszamlalas__..

2016. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy arra figyelj, hogy kis súlyokkal eddz! Növésben vagy, az ízületek ilyenkor sérülékenyebbek.
2016. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudjuk bunny nevét egyáltalán nem titok.. tényleg nagyon nyers, de ábdéd norbi meg fszom...
2016. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!