Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki segitene edzestervet...

Valaki segitene edzestervet csinalni?

Figyelt kérdés

23eves lany vagyok, 165cm, 72kg.

Regen kuzdosportoltam, de egy terdmutet miatt abba kellett hagynom. Azota felszedtem par kilot.

Elhataroztam, kondiba fogok jarni, de nem tudom ott hogyan kezdjem. Fogyni szeretnek. Heti 2szer tudnek eljarni a terembe, mit csinaljak?



2016. ápr. 12. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
ha fogyni szeretnél bőven elég egy jó étrend, plusz egy kis kocogás vagy bringázás.
2016. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
eloszor kezd áttmozgato teljes testes edzéssel heti 3X. Mennjenek alapgyakorlatok, minden izomcsoportra egy gyakorlat,4sorozat 12 ismétlés. Pihenonapon mehet kardio. Es persze szalkasito étrend is legyen.
2016. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt hosszú lenne leírni...

Mindenesetre heti két nap csak eleinte lesz elég. Van egy könyv, pdf-ben ingyen letölthető. A címe: A sárga kapszula. Keress rá, töltsd le! Minden benne van, amit a kezdéshez tudnod kell!

2016. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fogyni akar, nem izmosodni. vagy nem? nem vágom
2016. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mit nem vágsz?
2016. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4#: Ha valaki fogyni akar, az nem csak zsírt akar veszíteni, hanem formásodni is. Az alakunkat pedig az izomzatunk határozza meg. Emellett a súlyzós edzés is, mint minden sport, éget kalóriát, ezzel hozzájárul a kalóriadeficithez. Ha épül egy kis izom, akkor a szervezetnek megnő a kcal igénye, ezzel is hozzásegít a kalóriamínuszhoz.


Ráadásul ha nem végez súlyzós edzést, nagyobb eséllyel fog izmot is veszíteni.


Ezért fontos ez is az aerob/kardió mellett.


És ezért javasoltam a sárga kapszulát, megérteni a miérteket.

2016. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
eh én ezzel tisztába vagyok, de a kérdés nem egyértelmü. "Azota felszedtem par kilot. Elhataroztam, kondiba fogok jarni" - ha fogyás a cél, akkor diéta meg kardió, ha egy szép láb / fenék, akkor diéta + súlyzós edzés, guggolás, lábtoló, kitörés, merevlábas felhúzás, ha fogyás és egész test formálása, akkor diéta + súlyzós tejes testedzés
2016. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akármi a cél akkor megfelelő diéta, kardió mert minden az egészséges szívnél kezdődik, + súlyzós vagy saját súlyos edzés...

Felejtsük már el ezt a hülyeséget, hogy a kardió a fogyáshoz kell... Nem! A kardió az egészséges szívhez kell.

2016. ápr. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!