Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hülyeség lenne szálkásításkor...

Hülyeség lenne szálkásításkor új edzéstervet csinálni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam csinálnék egy új edzéstervet, tele alapgyakorlatokkal és 3-8 ismétlést csinálnék. Lenne ennek értelme vagy maradjak az osztottnál? Mert nem tudom, hogy így megterhelem-e annyira az izmaim mint az osztottnál.

2016. márc. 31. 20:05
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Vannak kész bevált tervek, nézd meg azokat. Pl starting strength, icf 5x5, madcow.
2016. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és ezeket szálkásításkor is alkalmazzam, nem kevés a terhelés?
2016. márc. 31. 20:20
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
A terhelés éppen hogy nagyon magas ezeknél a terveknél. Tervezett progresszió van, amit szerintem diétával nem tudnál teljesíteni. Inkább akkor egy sima teljes testest ajánlok 8-10-es ismétlésszámmal a sorozatokban. Guggolás, fekvenyomás, evezés, mellről nyomás állva, bicepsz állva rúddal, tricepszre letolás csigán, vádli, hasprés. 3-4 munkasorozat gyakorlatonként. Ilyesmi kellene.
2016. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. márc. 31. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!