Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításkor az baj ha? .

Szálkásításkor az baj ha? .

Figyelt kérdés
Szálkásításkor az baj ha fűszerezek és szósszal eszek?

2016. márc. 29. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha belefér a keretedbe, de nemértem a fűszerrel pl mi probléma lenne? Biztos, hogy nem verseny diétára készülsz, ha ezt itt kell megkérdezned.
2016. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fűszerrel az a bajom, hogy boltban veszem és abban elég sok a kalória. Megveszek egy bolognai spagetti fűszer alapot, abban van 354kcal 100g-ban és 60g-os 1 adag, azt rászoktam önteni 700g csirkére.
2016. márc. 29. 12:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább tanulj meg főzni/sütni és ismerj meg természetes ízeket, ne ízfokozókkal telecsapott vackokat tömj magadba.


Pl

1-2 fej vöröshagymát csipetnyi zsiradékon aranysárgára pirítasz, felkockázott csirkemellet ráteszed (nálam 600gramm)

Öntesz rá 1dl sört, 3 dl vizet. Karikázott vagy tört fokhagymát, feketebors, egy kiskanál só, jól összekevered,

Hagyod főni egy 30-40 percet, akkor óvatosan adsz hozzá 30 gramm zablisztet amit lassan adagolsz és közben csomómentesen elkevergeted, ez jól besűríti a szaftot...

Így is finom lesz, és nem költöttél egy kisebb vagyont ételízesítőre...

2016. márc. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2016. márc. 29. 12:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fűszer az só,bors,kömény hasonlók, nem az előrekevert bolti fosok, olyanokat ne egyél.
2016. márc. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!