Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnatok irni kezdo sulyzos...

Tudnatok irni kezdo sulyzos edzestervet nekem?

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Stronglifts 5x5
2016. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
meg egy kerdesem lenne : konditeremben tudok sajatsulyal is edzeni?
2016. márc. 11. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
csak nincs ertelme.
2016. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt az edzéstervet heti 3 alkalommal ajánlatos végezned. Az edzések között mindig pihenjél egy napot. Addig ne növeld a súlyt, amíg az előírt ismétlésszámot nem tudod végrehajtani. Tehát olyan súlyt válasz, amivel a 15 ismétlésszámot 4 sorozatban végre tudod hajtani.


Ez az edzésterv is átmozgató jelleggel felkészít a későbbi intenzívebb edzésprogramra. Azért merem ezt teljes testes átmozgató edzést ajánlani neked, mert én is gépek segítségével kezdtem az átmozgató súlyzos edzést végezni.


Edzésterv:


Hétfő

Szerda

Péntek


Fekvenyomás erőkerettel 4x15

Tarkóhoz húzás csigán 4x15

Guggolás erőkerettel 4x15

Válbólnyomás gépen 4x15

Bicepszezés kétkezes rúddal 4x15

Tricepsz lenyomás csigán rúddal 4x15

Vádlizás gépen 4x15

Hasprés 3x20

Hiperhajlítás 2x10


Saját testsúlyos edzést otthon is tudod végezni, ehhez nem kell edzőterembe elmenned. Nincs annak úgy értelme. Jobban jársz, ha az átmozgató edzéstervet választod, csak ebben az esetben van értelme elmenned az edzőterembe.

2016. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt :)
2016. márc. 12. 07:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!