Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Női étrend kiegészítő, hogy...

Női étrend kiegészítő, hogy hízzak? Először hízni szeretnék, utána edzeni.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mióta elkezdtem dolgozni tanulás mellett sokat fogytam az amúgy is átlagosan vékony testalkatomból, most 158cm vagyok és 45-47kg körül, sose voltam 50kg felett. A hasam legalább szép lapos lett, de pl.a fenekem és a combom már közel sem a régi. Figyelek a táplálkozásra, de nem tudok (vissza)hízni. Célzottan a fenekemre, combomra és a hasizmomra szeretnék koncentrálni később, de jelenleg még akárhova jöhet a plusz :D


Kérdés:

1. Tudnátok valamilyen női étrend kiegészítőt ajánlani?

2. Az a tervem, hogy míg nem szedek fel kb. 5 kg-ot, addig nem végezek intenzív edzést, csak utána. Ez működhet?

3. Vannak bevált rendszeresen fogyasztott ételek/tejtermékes receptjeitek? (az egyik BioTech üzletbe a srác a tabletták helyett a túró-joghurt kombinációra esküdött, de már nem tudom az arányokat :/ ez tényleg működik?)


Előre is köszönöm a válaszokat!



#edzés #hízás #női étrend kiegészítő
2016. ápr. 20. 21:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egy nagyon jó cikk:

[link]


Emellé töltsd le (ingyenes) "A sárga kapszula" című könyvet. Minden benne van, amire a kezdéshez szükséged lehet mind az étkezés, mind az edzés tekintetében.

2016. ápr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!