Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó így az étrend, kiegészítő?

Jó így az étrend, kiegészítő?

Figyelt kérdés
Étrendem úgy néz ki, hogy reggel 7-kor bemegyek a suliba mindig másféleképpen elkészített csirkemellel, rízzsel kb. 300g csirke mellette ugye a rízs. Ezt a délelőtt folyamán elfogyasztom 2 részletben. Délután is hasonló mennyiséget nyomatok be, csak minden délután iszok 220g jumbot ami tartalmaz 50g fehérjét, 144g szénhidrátot. Este ha még van bennem hely eszek csirkét, rízst aztán túrót, de sokszor csak 200-300g túrónak marad hely. Edzeni heti 4x járok: mell-tricepsz, hát bicepsz, láb, váll. Vitaminnak szedek Biotechusa One A Day-t, illetve BCAA-t edzés előtt-után. 17 éves vagyok, 80 kiló 197cm, tehát izomtömeg növelés a cél.Véleményekre lennék kíváncsi, ki min változtatna ( nagyon nehezen hízó alkat vagyok, ezért választottam a jumbot) Köszönöm a válaszokat előre is!
2016. febr. 19. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

+ C-vitamin

+ kalcium-magnézium

+ omega3


BCAA nem kell, fölösleges.

2016. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
BCAA felesleges, Omega-3 tényleg kéne, Jumbot idd meg, de jobban jársz ha edzés után tejsavó+összetett ch megy.
2016. febr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!