Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerek nélkül 50 évesen...

Trafó1 kérdése:

Szerek nélkül 50 évesen milyen eredményeket lehet elérni testépítés terén?

Figyelt kérdés

Nem versenyre hanem kinézetre, százalékos izomnövekedés lehetőségei milyenek ha az ember nem akarja "tuningolni" magát.

Tapasztalatokra vagyok kiváncsi.



2016. ápr. 18. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne százalékokkal foglalkozzál, mert ez mind csak mese habbal. Mindenképp jó döntés ha elkezded az edzést, mind a fizikumod, mind az egészséged szempontjából. Ismerek olyat, aki 60 éveden kezdte el és jó erőben van mai napig, más meg bottal jár. Ez a lényeg nem a százalékok.
2016. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elkezdtem már egy éve, van eredménye , úgy fogalmaznék-én már látom, érzem, de külső szemlélőnek még nem számottevő az eredmény- inkább az érdekelne meddig juthat az ember egy jó kiállású, strandos mutatóssal már ellennék.

Nagyra törő vágyaim nincsenek, fitnesz guru sem leszek és a babérok többségét is meghagynám a fiataloknak.

2016. ápr. 18. 16:13
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
Versenyforma màr nem lesz, mert kevés a tesztó, de az átlagnál így is sokkal jobb leszel.
2016. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!