Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 testrészt leedzeni egy nap?...

3 testrészt leedzeni egy nap? (lent)

Figyelt kérdés

Kivételesen ezen a héten nem jutott elég időm az edzésre, ezért holnap kell három testrész leedzenem.

Hát láb tricepsz.

Holnap egész nap ráérek, mivel ezek elég nagy izomcsoportok ezért arra gondoltam, hogy reggel megcsinálom a hát-tricepsz edzést aztán este pedig a lábedzést. Ez így jó?



2016. ápr. 15. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A hát-tricepsz ok, nálam is együtt van, nem okoz problémát. De nehezen tudnám mellé a lábat elképzelni...
2016. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell sok sorozat és akkor nem gond. Teljes testes edzés is van.
2016. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Cortez, ez most eszembe sem jutott. Nekem valahogy úgy jött le, mintha a kérdező több napot akarna egyszerre bepótolni. De igazad van, ez tökéletes megoldás lenne.
2016. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Cortez70 ***** válasza:
Azt akarja a kérdező, de úgy sok lenne. Ilyen esetben elég lenne két gyakorlat egy izomcsoportra, de azt keményen.
2016. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor minden testrészre két gyakorlat de azt jó keményen :)
2016. ápr. 15. 20:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát/láb kombóba biztos beledöglenék. Felhúzás + guggolás együtt elég meleg :D
2016. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha marad annyi energiád akkor mehet, de valoszinuleg nem lesz olyan kellemes érzés egy nap két nagy izomcsoportot edzeni
2016. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kisboltos ***** válasza:
Én nem erőltetném, mert nem tudnád jövőhétig kipihenni magad rendesen. De ha a teljes testeset csinálod, amit javasoltak az is jó. Nekem ha valami miatt kimarad, akkor arra koncentrálok, ami le van maradva. A többi meg elúszott. Nem lehet mit tenni.
2016. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha mindhárom izomcsoportra 2-3 gyakorlat megy, nem sok sorozattal, akkor jó lesz. Lehetőleg alapgyakorlatok.


Például:


Hát:

Húzódzkodás 4 sorozat

Döntött törzsű evezés 4 sorozat

Felhúzás/hiperhajítás 3-4 sorozat


Láb:

Guggolás 4 sorozat

Lábtolás 4 sorozat

Kitörés 3-4 sorozat


Tricepsz:

Tricepsznyújtás fejfölött/tolódzkodás tricepszre/ vagy esetleg szűknyomás 5 sorozat

Csigás letolás 4 sorozat



Vhogy így eltudom képzelni.

Hátra 12, lábra 12, tricepszre 8-9 sorozat. Ez így 33 sorozat maximum. Teljes testes edzéseknél is szokott menni ennyi sorozatszám. Ez még belefér.

2016. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
csak ne csinálj belőle rendszert hosszútávon, mert azért a kettő legnagyobb izomcsoport+ a tricepsz edzésen egy edzésen szerintem elég fárasztó. :D De egyszer simán belefér
2016. ápr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!