Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak hogyha nem...

Mit csináljak hogyha nem tudom leedzeni a hátam és a mellem?

Figyelt kérdés
Próbáltam normálisan előmelegiteni, nem ment próbáltam nagy súllyal kevés ismétlést, nem ment.. utána kis súllyal sok ismétlést úgy se jött össze mint mondjuk egy bicepsz, tricepsz vagy láb edzésnél.. mikor mellezek mindig inkább a vállamat meg a tricepszet, hátnál is majdnem ugyan ez a helyzet csak kevesebb tricepszet és több vállat
2016. ápr. 10. 14:53
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
Szar a technikád, de ezt látni kell, így nem lehet mit írni.
2016. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudnál mondani pár mondatot, hogy mondjuk egy fekvenyomásnak hogyan is kéne kinéznie? azt tanácsoltak nekem, hogy a vállamat egész végig tartsam a padon és kicsit emeljem ki a mellkasom, illetve egy vonalba mozogjon a kezem.. de valamit nagyon gyökérül csinálok mert igy is a vállamat érzem, illetve tárogatásnál ti mit javasoltok? Sok ismétlés legyen nagy súllyal ?
2016. ápr. 10. 14:58
 3/7 Cortez70 ***** válasza:

Tárogatásnál én akkora súllyal végzem, amivel kb 12 ismétlés megy. Itt nem megyek nagy súlyra. A nagy súly az relatív, ami nálam kicsi az lehet másnál nagy és fordítva is..

Fekvenyomás:

https://www.youtube.com/watch?v=LYJmKRK_pIo

2016. ápr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fekvenyomás, evezés. szabályos teknika, piramisozás vagy 6-10 ismétlés, nagy súly. ennyi.
2016. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Én tudom úgy csinálni a fekvenyomást hogy már a második sorozatra totál bedurran a mellizmom. Mindig úgy kell úgymond tartogassam az erőm a csúcsnyomásra. Hogy ne durranjon be még 100 kiló alatt.
2016. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok a hátammal. Akármit csinálok nem érzem. Viszont fejlődik, úgyhogy mégis jól csinálom.
2016. ápr. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne arra figyelj, hogy megmozgasd a súlyt, hanem hogy a célizommal mozgasd meg. Agy-izom kapcsolat.
2016. ápr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!