Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyha edzésnapokon kívül,...

Hogyha edzésnapokon kívül, ébredés után, és lefekvés előtt megiszok egy adag tömegnövelőt, attól ugye hízhatok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 21. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen. Csak nem izmot fogsz felszedni vele, hanem zsírt. Bár nem tudhatjuk, mi a cél...
2016. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Cortez70 ***** válasza:
Nem egy tápkiegtől hízol, hanem az egész napi össz kalória beviteltől, ha az pluszban van. Nem kell a cukros tömegnövelő.
2016. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha ezzel kalóriapluszba kerülsz, akkor igen.
2016. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A két kifejezetten legjobb időpont cukor zabálásra, gratula.
2016. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresre tervezed ezt,akkor előbb érdemes lenne rákeresned az inzulin rezisztencia és a kettes típusú cukorbetegség kifejezésekre.Napi két ilyen lökettől egy év alatt könnyedén kialakulhat,akár fiatalon is.
2016. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom gyerekek, de ez is valami népi tévhit, hogy lefekvés előtt kell enni. Egyszer odajött hozzám a sovány haverom, hogy lefekvés előtt kell enni, mert attól hízol, stb. Utána meg azt mondta, hogy elkezd edzeni, mert zsírt alakít izommá.
2016. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet lefekvés előtt enni, én is szoktam, csak cottahe cheese-t nem cukros folyékony állagú gyors fehérjét, mert nem vagyok retardált.
2016. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Cortez70 ***** válasza:
Ezt csak az idióták gondolják így, pláne a zsírból izmot akaró kiskancsók.
2016. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, csak ő úgy gondolta, hogy bezabál, mint az atom. A kérdező is, csak ő leakarja spórolni az evést, mert kényelmesebbnek tűnik bedobni egy cukros löttyöt.
2016. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Cortez70 ***** válasza:
Ezt a lefekvés előtt cukrot zabálókra írtam.
2016. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!