Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mennyire jó ez az...

Hancock22 kérdése:

Szerintetek mennyire jó ez az edzés és étrend, hogy szálkásodjak, fogyjak?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve elkezdtem súlyzós edzést. Nagyon megszerettem és nagyon szeretnék a képességemhez mérten a legnagyobb izmot építeni. De ebben az akadályoz, hogy egy kicsit sok felesleg van rajtam. Szóval úgy döntöttem hogy a heti négy edzésemkor miután leedzettem kardiózok 10-15 percet. Ezt az időt havonta emelném, mivel nem akarok belevágni egyből olyan intenzíven. Ez mellé az étkezésem így terveltem ki:Reggelire itthon eszem rántottá, főtt tojást, teljes kiőrlésű kenyérből pirítóst stb. Suliban egy étkezésem csirkemell lenne rizzsel vagy párolt zöldséggel és egy szendvics igyanilyen kenyérből, illetve néha lehet vinnék salátát. És eszés után pedig megint hús és zöldség.

Ezek mellett hanyagolnék minden cukrosat és figyelnék a kevés szénhidrátra.

Mi a véleményetek? Így megfelelően tudnék zsírt leadni június végéig kb? Minden válaszadó kap zöld pacsit. Előre is köszönöm!



2016. márc. 29. 12:51
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ha így kalória mínuszban leszel, akkor tudsz zsírt leadni. Tehát nem elég felsorolni megfelelő kajákat,a mennyiség is számít. Ha nem lesz fogyás, akkor majd csökkented a ch-t.
2016. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az étrendben a mennyiség fontos tényező, nem csak a minőség... Attól, hogy ezeket eszed még hízhatsz is.
2016. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképpen számolgassam a kalóriákat illetve ha nincs is rá alkalmam figyeljek épp hogy ne legyek éhes? Mert koplás tudom hogy nem megoldás.
2016. márc. 29. 13:03
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
100%
A makrokat számold. Fehérje legyen napi kb 2g x ttkg, zsír 0.5 g x ttkg. A ch-t meg elkezded kb 3g x ttkg-ról és ha nincs fogyás akkor ezt csökkented. A fehérje, zsír az maradjon.
2016. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!