Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó így az étrendem, vagy...

Jó így az étrendem, vagy valami változtatást javasolnátok? Elsősorban tápkiegekre gondoltam.

Figyelt kérdés
18/f 2 és fél éve végzek aktív edzést, 2 évig eveztem saját testsúlyos edzéssel kombinálva. Kb. fél éve kezdtem el a súlyzós edzést, azóta 68-ról 71 kilóra híztam (174 centi vagyok). Eközben Iso Whey Zerot, Carboxot, és kreatin foszfátot szedtem. Az érdekelne, hogy ajánlanátok-e L-glutamint, vagy Casein Fusiont, vagy valami mást. Nem vagyok hízékony, de mindenképpen szálkásan szeretnék izomnövekedést elérni. Reggelente fehérjepor zabpehely, tízórai szendvics, ebédre csirke rizs, edzés utánra fehérje carbox és kreatin végül este túró vagy kefír. Szerintetek heti 4 x 1 óra futásról le kell mondanom a jobb eredmények érdekében, vagy az még belefér? (elég rég óta csinálom, ha lehet nem hagynám abba)

2016. márc. 20. 23:13
 1/4 A kérdező kommentje:
A vitaminokat kifelejtettem : napi egy Béres Actival Extra, egy C-vitamin, és egy Béres porc-izom-csont komplex tabletta.
2016. márc. 20. 23:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Kéne egy rendes étrend. Olvasd el: Sárga Kapszula
2016. márc. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez nem étrend, csak egy alapanyag felsorolás...

De azt most megmondom, hogy se rost, se esszenciális zsír nincs benne...

2016. márc. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tényleg nem akarok vészmadárkodni, közelítek a 40 hez korban, és már 2 gyerekkori barátot is elvitt nagyon hírtelen a vastagbél rák... Voltam nemrég béltükrözésen a biztonság kedvéért, azt mondták, szép, szokatlanul tiszták a beleim... Na ezt teszi a rost...
2016. márc. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!