Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen étrendet javasolnátok...

Milyen étrendet javasolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Abban a reményben irtam ebbe a kategoriaba, hatha sikerul egy valodi edzobe belebotlanom. Sajnos videken elek, nincs nagyon lehetoseg konditermekbe jarni, ezert is probalok tanacsot kerni igy...

26 eves nő vagyok, 168 cm és jelenleg 73-74-75kg korul ingadozik a sulyom. 9 hónappal ezelőtt még 108,5 voltam.

Nagyon szépen lefogytam de nem gtudok lejjebb menni. Nem akarom megváltani a világot csak szeretnék bemenni 70 kg alá!

Pár napja kicsit nem figyeltem az étkezésemre és a tornát is hanyagolom, hátha az a gond hogy túlzásba viszem.Hagytam egy két kg-t visszahizni, és abban reménykedem hogy kis pihenő után megint beindul a fogyás.

Szükségem lenne egy jó étrendre, és edzéstervre, szerintem sokmindent ki lehetne hozni a testembol. Elég jó kondiban vagyok, ahhoz képest amilyenben voltam.

Kaloriuaszamolassal fogytam le, na meg persze sok torna meg futas...viszont az ido miatt most a futas annyira nem vonz.

Ha kell kuldok kepet, nagyon hálás lennék ha valaki segitene!


2014. okt. 27. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keress rá a szálkásító étrendre.


[link]


(Megkerestem neked.)


És mozogj (pl. biciklizés, futás)

2014. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!