Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen étrendet javasolnátok...

Milyen étrendet javasolnátok saját testsúllyal végzett edzés mellé?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most kezdtem el nem olyan régen a fegyencedzést, már most is látszik valamilyen különbség de mindenhonnan olvasom hogy az étrend iszonyatosan fontos a jó eredmények eléréséhez. Jelenleg 173-74 cm vagyok és 63-65 kg között mozgok. Mindig is gizda voltam annak ellenére is hogy kétszer annyit eszek mint egy átlagos ember (minden túlzás nélkül). Szeretnék valamiféle izomzatot felszedni magamra és ehhez kérnék szépen egy megfelelő étrendet az edzésem mellé :) előre is köszönöm a válaszokat! :)
2015. okt. 4. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Na szia.Hát a 2g/testsúly fehérje legyen meg,és a 2g/testsúly szénhidrát is,ch-nak én rizst szoktam enni meg zabpelyhet,zsír az legyen 1g/testsúly.Én fehérje gyanánt 800g csirkemellet eszek egy nap az kb 180g fehérje,rizs 250g rizst szoktam még megfőzni + ugye a zabpehely..meg ugye a zöldségek,de azt nem szoktam számolni(kevés kalória és kevés tápanyagtartalom miatt),ja és még annyi,hogy kalória+ -ban kell legyél,hogy nőni tudj,ez egy fontos tényező.
2015. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem :) Olyasmire gondoltam hogy reggel felkelés után ennék esetleg úgy hogy főtt tojás, bacon, saláta, zsemle. Vacsorára valami hasonló kaliberűt ismételnék :) ebédre pedig valami csirkemell vagy tésztaféle :) ez is megtenné esetleg? :)
2015. okt. 4. 13:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő diéta és olvasd el a Sárga Kapszulát.
2015. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!