Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lesz ha nem lábazok?

Mi lesz ha nem lábazok?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapja edzek és egész jól megy. Fekve 70 kimegy, bicepsz 32,5 kiló, mellről nyomás 40 kiló. Szerintem ez annyira nem rossz. A súlyom 65 kiló, tehát többet nyomok fekve, mint amennyi vagyok. Evezést 55 kilóval csinálom. Lábazni lábazgattam, de elhanyagoltam, szóval olyan 20-30 kilóval szériáznék talán. Annyira nem látom kárát egyébként, mert futok. Biztos kevés rá a futás, én elhiszem, de futni jobban szeretek, mint befeküdni a lábgépbe vagy guggolgatni. Lehet valami következménye hobbi szinten, elüthet nagyon a felsőtestemtől vagy sem? Meg egyébként nem tömegelek, hanem súlytartó étrendem van, mert nem akarok plusz izmot felszedni, csak a felsőtestem erejét akarom növelni.

2016. márc. 18. 15:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Erod plussz izom nelkul nem nagyon no es az egesz annyit er amennyit a leggyengebb lancszem

Nem ertem mert nem szeretsz labazni az a legjobb benne de hat akkor fussal

2016. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Ez a "lábaznom nem kell mert futok", kb annyira értelmes gondolat menet, mintha azt mondanád dugni nem kell mert recskázol sokat. Csak kár hogy a futás még annyit sem ér a lábizmaid növekedése szempontjából, mintha recskáznál.
2016. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Csak én nem izmot akarok növelni, hanem erőt. És nem a lábam erejét, hanem a felsőtestemét. Mellesleg rendészeti szakközépbe készülök és ott nem guggolást kérnek, hanem futást. Meg amikor guggoltam, akkor lelassított. Nem bírtam sprintelni.
2016. márc. 18. 16:17
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Az izmaid 40%-a a lábadon van. A tested egy nagy egész rendszert képez, ha nem erős a lábad te sem vagy erős. Mellesleg a felső tested is szarabbul fog fejlődni.
2016. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Azért az nem kis büszkeség, ha nagyobb súllyal bicepszezel, mint guggolsz :)
2016. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Erős a lábam, mert thai-bokszolok. A sok rúgással edződött és elég nagyot oda tudok rúgni ha kell.

Egyébként valóban nem kis büszkeség ez a bicepsz, mert a testsúlyom felét emelgetem. És ez csak több lesz. Remélem elérem a 40 kilót.

De arra még nincs magyarázat, hogy miért lassított be a guggolás.

2016. márc. 18. 16:32
 7/22 anonim ***** válasza:
Ismerősöm MMA-zik, rohadt nagyot rúg, de a combja vékonyabb, mint az enyém, pedig ez is kicsi. Akkor minek mellezel meg vállazol? Biztos elég erős az ütésed, ez meg csak belassítja, nem?
2016. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A guggolas és a felhuzas ttöbb erőt hoz mint az osszes tobbi gyakorlat összesen. Csak ennyire fontos labazni.
2016. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Cortez70 ***** válasza:
36%
Egyáltalán nem nagy súlyokkal edzel. Nokedli minden, a 70 kilós nyomás, evezés, stb.. Ezek gyereksúlyok. Lábazni meg azért is kellene, mert növeli a hormonok termelését, tehát fokozza más izom növekedését is ezáltal.
2016. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért zárja ki egymást nálad a futás és a lábazás. Lehet ám a kettőt együtt is, csak lábnap után pihenj vagy 3 napot.
2016. márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!