Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lesz ha nem lábazok?

Mi lesz ha nem lábazok?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapja edzek és egész jól megy. Fekve 70 kimegy, bicepsz 32,5 kiló, mellről nyomás 40 kiló. Szerintem ez annyira nem rossz. A súlyom 65 kiló, tehát többet nyomok fekve, mint amennyi vagyok. Evezést 55 kilóval csinálom. Lábazni lábazgattam, de elhanyagoltam, szóval olyan 20-30 kilóval szériáznék talán. Annyira nem látom kárát egyébként, mert futok. Biztos kevés rá a futás, én elhiszem, de futni jobban szeretek, mint befeküdni a lábgépbe vagy guggolgatni. Lehet valami következménye hobbi szinten, elüthet nagyon a felsőtestemtől vagy sem? Meg egyébként nem tömegelek, hanem súlytartó étrendem van, mert nem akarok plusz izmot felszedni, csak a felsőtestem erejét akarom növelni.

2016. márc. 18. 15:54
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Talán, mert 16 éves vagyok és alapból vékony testalkatú? Minek puffasszam magam 80 kilóra, amikor csak belassulok?


Egyébként meg értem a poénodat Cortez, csak már nem akarok ezzel a kérdéssel foglalkozni, mivel nem kaptam értelmes választ.

Sziasztok, nem írok ide többet, nyugodtan emberkedjetek tovább, nem izgat.


Szép napot mindenkinek!

2016. márc. 19. 13:03
 22/22 anonim ***** válasza:
68%
Ez a testépítés kategória, nem a küzdősport rovat. Nem tudom mire számitottál, hogy majd megsimogatjuk a fejed és megnyugtatunk, hogy nem kell lábazni?
2016. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!