Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Suliba hogy oldjam meg az...

Suliba hogy oldjam meg az étkezést?

Figyelt kérdés
sulinkban nem engedik meg pl hogy elovegyem az ebédhordot és nyugodtan ebédeljek... nagyon szigoru iskola . mozzarellát szoktam enni de az mert 6 kor eszem reggel zabpehely fehérje stb. 9 kor mozzarella de délben mit egyek? mert amit ott csinálnak az egy moslék . mit tudnék vinni othonról tomegnovelés alatt ?

2016. márc. 22. 16:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ilyen erthetetlenek vagytok? Nem engedik, hogy a menzán a ssaját dobozból egyen mint ahogy étteremben se bbonthatod ki a saját dobozos kóládat. Annyi esze meg nincs, hogy meg lehet enni azt a kaját máshol is.
2016. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt írta, hogy csak étteremben ehet dobozos ételt, amit én nem értek. Megmotoznak? Intőt kapsz, ha az udvaron, folyosón, teremben dobozból eszel? Bár a szendvicset is írták, amihez doboz se kell.

Nem értem. Én vinném az ételemet és megenném, akinek nem tetszik, az tehet egy szívességet (annyira jó lenne a jelen személyiségemmel újra kisiskolásnak lenni, remek botrányokat okoznék az idiótán merev esetekben :D)... Milyen iskola az, ahol nem ehetsz rendesen? Ilyenről még nem hallottam.

Nekem amúgyis könnyű lenne, mert egyszerűen nem ennék a suliban, de nem mindenki született időszakos böjtölésre.

2016. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Lehet a terembe se lehet zabálni. Edd a budin ember.
2016. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyszer olyan helyen voltam, ahol nem tudtam leülni, így a budi ablakpárkányán ettem. Jó volt, mert nem zavartak nagyon, legfeljebb a húgyszag, dehát nem vagyok b/uzi :)
2016. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Keress egy helyet ahol meg tudod enni vagy ha pofaznak mond meg hogy azt eszel amit akarsz és állj ki magadért..

Én is középiskolába járok, szünetekben épp hogy be tudom nyomni a dobozolt kajat de ez van nem luxus minden

2016. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem S.E.N.K.I ne mesélje be hogy a dobozban vitt kajámat nem ehetem meg.
2016. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
én középiskolás vagyok,nálunk a háromnegyed osztály dobozba visz főtt kaját,most már ez normálisabbnak tűnik mint a szendvics,nem is értem mit tehetnek?kirúgnak a suliból mert egy műanyag dobozból etted a főtt kaját?hagyjuk már ezt a kamut,tudod ki hiszi el....
2016. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!