Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg az egészsége...

Hogyan oldjam meg az egészséges étkezést?

Figyelt kérdés

Elkezdtem edzeni, nem feltétlen fogyás céljából, hanem, hogy javítsak az erőnlétemen, és megfelelően formásodjak is. Ehhez már minden szükséges információt összegyűjtöttem.

Az evéssel viszont nagyobb problémám van. Tudom, hogy lehetőleg napi 5x kellene étkezni, kisebb adagokat és gondosan megválogatva. Ezzel az a probléma, hogy a hétvége kivételével minden nap 8-tól 16-ig dolgozom, ami alatt egyszer tudok enni. Gyorsétteremben dolgozom, így említenem sem kell, hogy az ottani kínálatból nem sok minden férne bele az én kis "diétámba". Vagy ha épp bele is fér egy kis saláta, összetehetem a kezem ha nem fogy ki addigra amire én odajutok olyan fél 3 fele, hogy lesz 10 perc időm enni. Gondolom vihetnék magammal ételt ( ami kapcsán a főnököm, és az ott dolgozók biztos nem néznének jó szemmel, és még jobban megkeserítenék az amúgy is szenvedős napi 8 órámat, ami még nem is érdekelne ) de azt a konyhán nem tehetem be a hűtőbe ( ellenőrzésekre hivatkozva ) az öltözőben pedig a szekrényemben olyan meleg van a konyhából átáradó forróság miatt, hogy nagy eséllyel megromlana.


Ez által a kérdéseim:

Hogyan érdemes így beosztanom az étkezést egy napra?

Milyen egészséges, nem hizlaló és nem romlandó ételt vihetnék be?

Vagy inkább hagyjam azt a 8 órát étkezés nélkül?


Bármi ezzel kapcsolatos tanácsot szívesen fogadok!


2014. dec. 14. 15:04
 1/2 anonim válasza:
31%
Koszonom a kerdesed! Megint csak megerositetted azt amire en mindig is gyanakodtam: hogy ezek az okoskodo gyuros emberkek mind naplopo munkanelkuliek! Ugyanis egy rendesen dolgozo embernek nincs ideje edzeni jarna meg napi 5x taplalkozni!
2014. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%

Nekem is csak 1 szünetem volt, én így oldom meg.

Reggelire rántottát eszem 1 szelet teljes kiőrlésű kenyérrel.

Szünetben gyümölcs salátát.

Vacsora zöldséges levest vagy hasonlót, sült húst salátával.

2014. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!