Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fenékformáló edzéstervben...

Fenékformáló edzéstervben segítene valaki aki hozzá is ért?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, 63 kg és 174 cm. Még amellett is, hogy magasságomhoz képest nem vagyok vékony én annak látom magam. itthon szoktam tornázgatni kisebb súlyokkal, hogy kicsit formába hozzam magam. A fő célom egy kicsit formásabb fenék és combok lennének. Szerintetek, otthoni edzéssel is el lehet érni ezt vagy inkább menjek edzőterembe. Voltam már párszor, de nem igazán az én világom, jobban szeretek itthon tornázni de tudom, hogy az edzőterem sokkal hatásosabb lenne. Ha valaki segítene, hogy hogyan lenne érdemes elkezdenem ezt az egészet, annak nagyon örülnék :) Köszi :)
2016. márc. 17. 17:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
montypie elvitte a prímet.
2016. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Fenékformáló edzéstervben segítene valaki aki hozzá is ért?"


Én már hozzáértem, többször is. A többiek pedig már leírták, hogy mi kell neked.

2016. márc. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!