Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fenékformáló edzéstervben...

Fenékformáló edzéstervben segítene valaki aki hozzá is ért?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, 63 kg és 174 cm. Még amellett is, hogy magasságomhoz képest nem vagyok vékony én annak látom magam. itthon szoktam tornázgatni kisebb súlyokkal, hogy kicsit formába hozzam magam. A fő célom egy kicsit formásabb fenék és combok lennének. Szerintetek, otthoni edzéssel is el lehet érni ezt vagy inkább menjek edzőterembe. Voltam már párszor, de nem igazán az én világom, jobban szeretek itthon tornázni de tudom, hogy az edzőterem sokkal hatásosabb lenne. Ha valaki segítene, hogy hogyan lenne érdemes elkezdenem ezt az egészet, annak nagyon örülnék :) Köszi :)
2016. márc. 17. 17:52
1 2
 1/12 Cortez70 ***** válasza:
Kis súlyokkal nem mész sokra, mivel terheléssel tudsz izmot növelni. Tehát nagyobb súlyos guggolás, kitörés ,merev lábas felhúzás kellene.
2016. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Kinek mi a nagy suly neked lehet a 100 kg vagy az se de neki lehet eleg egy 20 kg is foleg az elejen
2016. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt hatásosabb az edzőterem, inkább pénzkidobás. Guggolás, kitörés nagyon jó, csak unalmas. Kombináld ezeket a sima női fenékre való tornákkal, lábfeltolás hátra, stb. És bátran használj lábsúlyt, szebb, kerekebb lesz tőle a popsid. Keress videókat a youtube-on.
2016. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Cortez70 ***** válasza:
A nagy súly az természetesen relatív. Amiből éppen megy szabályosan 10-15 ismétlés az megfelelő lesz. Ha már egy súllyal simán megy a sorozatonkénti 20 feletti ismétlés az pici súly, nem lesz vele izomnövelés. Szóval nem kötekedni kell, hanem gondolkodni.
2016. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az edzőterem annyival jobb, hogy ott rendelkezésre állnak a súlyok, mindenféle méretben, van zsámoly fellépős kitöréshez, szóval minden adott.

De ha otthon vannak olyan súlyzóid, amikkel a fokozatos terhelésnövelést meg tudod oldani, akkor az edzés helyszíne lényegtelen, bár nekem ad plusz a terem feelingje.

A hangúly a gyakorlatokon és az étkezésen van.

2016. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
En csak probalok segiteni de az elejen erdemes fokozatosan felmenni 20 az agy izom kapcsolat miatt szerintem
2016. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Cortez70 ***** válasza:
70%
Te nem segíteni próbáltál, hanem velem kötözködtél. Semmit nem írtál, hogy mit kellene tennie. És tanulj meg rendesen magyarul írni, ha már belém akarsz kötni öcsi.
2016. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Guggolás, kitörés, a Sárga Kapszulát olvasd el.
2016. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Montez:3 - 48%-os Pusztító:2
2016. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Max az agysejteket pusztítja, de azt rendszeresen.
2016. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!