Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan szálkásodjak?

Hogyan szálkásodjak?

Figyelt kérdés
Igen, olvastam a sárga kapszulát, de még most sem tudom, hogy mit csináljak. Naponta 1300 kcal-t eszek, de nem tudom, hogy mit sportoljak (63 kg vagyok), fehérje turmixokat nem szoktam inni (nem is tervezem). A nyárra szeretnék annyi zsír feleslegtől megszabadulni, amennyitől csak lehet. Most akkor a kardiótól szálkásodok vagy a súlyzós edzéstől? Melyik hat jobban? Esetleg mind kettőt csináljam? Egyáltalán mi számít súlyzós edzésnek? Olvastam több mindent is, de mindenki mást mond, nem tudok kinek hinni.Mit érdemes még sportolnom? Szombatonként lovagolok, pénteken kosáredzésem van. Aerob edzésekre is szívesen megyek majd (gyalogolni, biciklizni..). Bocsi, ha ez így sok, privátba is írhattok. Előre is köszi a válaszokat. Akármilyen tippet, tanácsot elfogadok ezekkel kapcsolatban. :)

2016. márc. 16. 19:26
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Az étrend szálkásít. Szálkásító diéta kell. Ha olvastad a sárga kapszulát, akkor mi a kérdés? Úgy olvastad, hogy nem fogtál fel belőle semmit? Súlyzós edzés az, amit súlyterheléssel végzel. Heti 3 teljes testes súlyzós edzést végezz, mellé menjen heti 3-4, 40-60 perces aerob edzés. HA jó az étrended, akkor zsírt adsz le. Azt meg senki nem mondta, hogy turmixot kötelező inni. Ha megvan a napi beviteled szilárd kajából is, akkor nem kell turmix.
2016. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisz85 ***** válasza:
kérdező nem bántásból, de Te vagy nem olvastad el rendesen a sárga kapszulát vagy nem végig, vagy olvasni nem tudsz, fuss neki még 1x
2016. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!