Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szedjek hogy gyorsabban...

Mit szedjek hogy gyorsabban szálkásodjak?

Figyelt kérdés

Az ünnepek alatt feljott rám némi felesleg és szeretnék tőle megszabadulni de úgy hogy ne jöjjön rám több izom mert elég hamar izmosodok és mivel lány vagyok (19éves) nem akarok túlzásba esni csak vissza szeretnék szálkásodni. Elég sokat tanulok így nincs mindig időm edzeni ezért szeretnék rasegiteni valamilyen étrend kiegészítővel. A hegyibeszédet légyszi mellőzzük tudom hogy fontos a mozgás meg minden 4 négy évesen a szüleim belemrakták és azóta se álltam le tudom hogy a táplálék kiegészítő magában nem elég és csodák sincsenek. Eddig még semmit nem próbáltam úgyhogy légyszi az válaszoljon akinek van tapasztalata és tud valami okosat mondani.

Előre is köszönöm a hasznos infókat!



2015. dec. 29. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ünnepek miatt, mi? Már augusztusban is kövér voltál!
2015. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
162cm vagyok és 54kg 4 évesen kezdtem szertornazni 4 éve hagytam abba 7 éve futok heti 3-4x + otthon kondi ha van időm úgyhogy ha semmi okosat nem tudsz mondani be lehet fogni köszi <3
2015. dec. 29. 23:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Kár, hogy abbahagytad a szertornát. Sérülés, vagy csak a tanulás miatt nincs idő/energia? Tudom, hogy nem ezt akarod hallani de az étrend és az edzés fogja meghozni a kívánt eredményt. Kis kalóriadeficitel szépen lepucolódsz majd. Tápkieg szempontjából én a stimulánsokat biztos nem fogom ajánlgatni, bár azok nyilván pörgetik a dolgot ha a kaja és az edzés rendben van. Ha bírod. A stimuláns mentes zsírégetők, meg kb. vagy placebók vagy olyan rettenetesen csekély mertékben járulnak hozzá az eredményhez, hogy egyszerűen ha nem ingyen adják nem éri meg. Nekem ez a véleményem.
2015. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az ünnepek alatt, azaz 3 nap alatt híztál meg, akkor nagyjából 3-4 nap alatt le is tudod adni mindenféle kiegészítő nélkül.
2015. dec. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az odáig oké, hogy tudod, a mozgás fontos, de mi a helyzet a táplálkozással? Azon múlik elsősorban a dolog. Ha kevesebb a napi kalóriabeviteled, mint az igényed ÉS mellette mozogsz, akkor a szervezeted zsírt éget el, hogy fedezze a hiányt. Ezenfelül vannak tákiegek, amik segítik a folyamatot, de kalóriadeficit nélkül ezek sem érnek semmit.


- Fat Burnerek: segítik a a májnak zsírlebontó funkcióját. Rendszeresen kell szedni, naponta többször.


- Króm: kaja előtt kell. Inzulinszintet szabályozza, kevésbé alakul zsírrá a cucc. Bár ez szerintem inkább az elzsirosodás segítésében vesz részt, amikor eleve kal minuszba vagy, nem segít.


- L-karnitin: edzés előtt kell beszedni. Edzés alatt hozzájárul a zsír égetéshez, a zsírsavak szállítását végzi.


- Termogén zsírégetők: anyagcserét gyorsítják. Spontán szedni kell egész nap. Koffein van bennük, megemelik a vérnyomást, pulzust, nem javasolt a hosszútávú fogyasztásuk, keringési panaszra meg főleg nem. Inkább kerüld.


- Citozan, vagy valami ilyesmi nevű: ez talán valami egzotikus tengeri állatnak az akármije. Azt csinálja, hogy kimoss a gyomrodból a zsírt. Zsírosat kajálsz, és magához vonzza a zsírt, mint a mosópor, megköti és a citozánnal együtt kiszarod. A meglévő zsírral semmit nem csinál és szerintem ennek a kiegnek semmi haszna nincs.


Biztos kihagytam valamit, mintha lenne még olyan is CLA, de majd a többiek elmondják.

2015. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És ja, azt elfelejtettem írni, amit montypie leírt: nagyon csekély a hatásuk. Én eddig egyedül az L-karnitint szedtem, azt is csak azért, mert nagyon olcsón kaptam és azt sem tudom használt-e.
2015. dec. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4-nek: volt sérülés de igazából a tanulás miatt hagytam abba mert nem tudtam rendszeresen járni


5-nek: tudom hogy a táplálkozásra is fontos eléggé megvalogatom hogy mit eszem de most a szünet alatt eléggé eleresztettem magam ezt akarom "eltűntetni". Nagyon köszönöm a részletes választ sokat segített köszönöm!:D

2015. dec. 30. 02:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!