Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiuk! Oszinten. Mi a jobb: ha...

Fiuk! Oszinten. Mi a jobb: ha egy lanyon van egy kis felesleg mondjuk csipo, has, comb tajon de legalabb van melle is, vagy ha amugy tokeletes alaku de nincs semmi melle?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 19:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
46%
Egy lány naturálon sosem lesz túl izmos. :)
2016. febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ja natural szinten lehet akarmilyen izmos egy no, akkor sem lesz ferfias vagy taszito..

Viszont az zavarna egy picit, ha nekem nagyobb lenne a mellizmom, mint neki a dombocskaja.

2016. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Kinek mi a túl izmos, ugye. A fogyókúrásban vannak a tinilányok, akik sírnak, hogy 2 évvel ezelőttig sportoltak és még mindig undorítóan izmosak :D Na az ő ízlésüket nem tudom elképzelni, szerintem egy nő nem lehet túl izmos naturálban s ezen belül minél izmosabb, annál jobb, már önmaga gyengébb izomzatú változataihoz képest. Kivéve, ha valamiért úgy néz ki, hogy neki a kevés izom passzol, de ezt nem tudom elképzelni, csak nem zárom ki, hogy van ilyen.
2016. febr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!