Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiuk! Oszinten. Mi a jobb: ha...

Fiuk! Oszinten. Mi a jobb: ha egy lanyon van egy kis felesleg mondjuk csipo, has, comb tajon de legalabb van melle is, vagy ha amugy tokeletes alaku de nincs semmi melle?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 19:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem az elso. Az az idealom😍
2016. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok fiú, a nők jobban tetszenek és véleményem is van.

Nos, ez nem ilyen egyszerű. Van, aki még ducin is szexi (pedig én igazán nem szeretem a kövéreket) s van, aki sehogyan se néz ki jól.

A semmi mell nekem már ront a tökéletes alakon, legalább egy kicsi formás legyen neki, azzal nincs semmi baj. Egy kicsit nagyobbtól indul az ideális számomra, C kosár fölött már erősen nőfüggő, de hamarosan eléri az "inkább ne lenne semmi" szintet. Mivel ez ízlésfüggő. Van, akinek inkább a kicsi mell jön be, nekem a közepes, de a szép kicsi is elmegy, a semmi mindössze megérthető, neki ez jutott, de attól még szépséghiba a szememben.


Úgyhogy az összkép számít, ezt így nem lehet megmondani. De kifejezetten mellrajongó vagyok, legyen azért valami, így a második problémás. De van olyan test, ami mell nélkül is szebb, mint egy nem szexi módon hájpacnis...

2016. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 HarciCsiga ***** válasza:
52%
Ne legyen szálkás,dagadt(értsd nem csüngő hasú vadmalac, kicsi poci belefér) vagy vékony kb ennyi(pici cici is cici egy formás nagyobb mell nyilván nem hátrány de sokadik helyet foglalja el a listámon inkább fenék párti vagyok)
2016. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nekem az összkép számít. Szeretem ezt is, azt is. Láttam és voltam is már együtt mindkét kategóriában nőkkel.
2016. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
kis cici bomba test.
2016. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha szo szerint "semmi melle" nincs az lelombozo. >:-)
2016. febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Második! Nekem a mell nem fontos
2016. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk a has körvonala megvan már az elég. Annál ne nagyon legyen szálkásabb de 'tömegesebb' se.



Mintha, csak én írtam volna.

2016. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Mi számít egyébként tökéletes alaknak? Mert van, akinek a telt tetszik.

Nekem pl. egyik nagymellű, avagy telt lány sem tökéletes. Alapból a vékony tetszik. De ez relatív.


Egyébként is miért mindenki hiszi azt, hogy minden fiúnak a mell számít? ...minél nagyobb legyen?

Nekem sokkal fontosabb az alak (most arcot figyelmen kívül hagyva), a mellnél pedig éppen az a kikötésem, hogy ne legyen nagy, inkább kicsi, vagy közepes, de formás.

Vagy inkább ne legyen neki "semmi" melle. Nem mell centrikus vagyok. A felesleg pedig egyáltalán nem tetszik. Sehol!

Tehát a 2. variáció.

Sőt még a fenéknél is így vagyok. Tetszik a kicsi fenék, viszont a nagy nem. Nálam a kicsi, formás a nyerő. Illetve még nagy hangsúly van nálam a lábakon is (szintúgy vékony), vagy a lapos hason.


Ezt a kérdést sport kategóriába írtad, eddig pedig én a simán vékonyról beszéltem. A sportos alak nekem szintúgy bejön, lehet tökéletes, ha szép formás stb, de csak egy mértékig. Úgy mondanám, hogy a vékony, enyhén sportos alak jön be.


Egyébként pedig mi okom lenne ismeretlenül hazudni? :D

A % arányom pedig hidegen hagy. Nem feltétlen kell mindenkinek egyet értenie velem, főleg nem egy ilyen kérdésnél.

2016. febr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Szoval az sem jo ha egy lany tul izmos?
2016. febr. 26. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!