Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igy kigyurom magam?

Igy kigyurom magam?

Figyelt kérdés
na lementem a terembe. batyamek hivtak le. melleztunk volt guggolas is meg felhuzas. ilyen mellnyomo padon edzettem nem jut eszembe most a neve basszuskulcs.. na mindegy. azt mondta batyam hogy ez heti 4x es vettunk feherjeport meg tejet. azt mondta ezt kell bekeverni meg inni edzes utan. s kell meg etrend is magas feherje mennyiseggel. azt mondta igy noni fogok. guggolas, huzas, mellnyomas volt.

2016. febr. 20. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak ezeket csináltátok? Ez nagyon hiányos edzés :D
2016. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sárga Kapszula című könyvet töltsd le, olvasd el, ingyenes, a bátyádnak is el kéne, ráfér.
2016. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt heti 3x másfél-két hónapon át.

2016. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hat en mar sportoltam nem kell ilyen bekeszito program. am a bratyesz azt mondta ez a 3 eroemelo fogas vagy mi es ha ezekbe jo vagy akkor penge leszel
2016. febr. 20. 21:39
 5/12 A kérdező kommentje:
iras miatt bocs telorol vagyok. fozom a csirkehust kozbe meg a rizst
2016. febr. 20. 21:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak a buta emberek hiszik azt, hogy nem kell nekik tudni az alapismereteket és hogy az abban foglaltak rájuk nem vonatkoznak.
2016. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez a Sárga Kapszula megvolt nekem azt hiszem, amikor elakartam kezdeni a gyurmát. Beleolvastam, nagyjából vágom mi van vele. Ja megvan mit csinált. Fekvenyomást! Szóval azt mondjátok nem jó ez a három gyakorlat?
2016. febr. 20. 22:02
 8/12 A kérdező kommentje:
Am gyerekek a tetkó kinyúlik a gyurmázástól? Csak nemrég varrattam egy egész nagy tetkót a jobb oldalamra. És még akarok a nyakamra meg a karjaimra is, a hátamra meg menne egy egész alakos cucc szintén később.
2016. febr. 20. 22:05
 9/12 Sowilo ***** válasza:
Amúgy nem tévedett sokat a bratyesz, ez a három gyakorlat tényleg egy komplett teljes testes edzésterv. Tegyél még bele fej fölé nyomást állva kétkezes rúddal, döntött törzsű evezést, és jó leszel. Sárga kapszula helyett inkább powerbuilder e-book, vagy ha tudsz angolul akkor a starting strength is jó lesz... bár ahogy elnézem kár ilyet feltételezni, mivel magyarul sem tudsz normálisan. :D
2016. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocs, középfokú nyelvvizsgát leraktam. 80% alatt nem volt semmi. Gyökszi vagyok bevallom, de annyira mégse. Olvasni viszont kajakra nem szeretek. Akkor majd mondom a testvéremnek ezeket itt amiket mondtál. Meglátom mit szól.
2016. febr. 20. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!