Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját testsúlyos edzéssel...

Saját testsúlyos edzéssel lehet olyan testünk mint egy katonának? És még nekem is lehet olyan testem, ha 16 évesen 170 cm és 52 kg vagyok (fiú)?

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért, milyen teste van egy katonának? Mutass egy képet, mert én elég sokféle katonát láttam már.
2016. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Katonája válogatja :) Szerintem egyelőre még a saját testsúlyos edzés menjen, és közben igyekezz odafigyelni arra is, hogy mit eszel. Legyen benne sok fehérje és szénhidrát, mert különben nem fogsz növekedni. Hajrá! :)
2016. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Fiatal vagy? Nőként vagyok 172 cm és 65 kiló, jó lenne, ha 55 lennék max. Fiatalon annyi is voltam, de így 30 éves koromra felugrottak rám a kilók -_-
2016. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!