Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 évesen hány gramm fehérjét...

15 évesen hány gramm fehérjét kell bevinnem naponta?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy 15 évesen hány gramm fehérjét kéne bevinnem naponta? És szénhidrátot?
2016. jan. 22. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Tömegtől és céltól függ elsősorban, nem kortól.
2016. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cortez70 ***** válasza:
62%
Neked is 2g x ttkg.
2016. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
63kg vagyok a cél a 70kg :)) naponta a 126g fehérjét kell bevinnem?
2016. jan. 22. 22:49
 4/10 Cortez70 ***** válasza:
72%
Igen, de kb 100 grammal is elvagy kezdőként.
2016. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Kezdhetsz 100 grammon, ahogy Cortez írja, és emelgeted, de tanácsos lenne elolvasni a Sárga Kapszula című könyvet. Ingyen le tudod tölteni, keress rá, rövid, érthető.
2016. jan. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Olvastam már a "kapszulát", és volt is benne válasz a kérdésemre, csak nem voltam benne biztos, ezért kérdeztem inkább rá! :))

Annyit még megkérdezhetek, hogy ti mennyivel jöttök ki egy hónapra? (mert azért drága mulatság ez a kondizás)

Vagy esetleg, normális étrend nélkül nem lehetne elérni a kivánt eredményt?

2016. jan. 23. 19:29
 7/10 Cortez70 ***** válasza:
Attól függ, hogy mit tartasz eredménynek. Nálam az eredmény egy Angelov forma lenne, azt meg még naturálban sem lehet hozni. Nekem a kaja + tápkieg az kb 60 ezer ft. Mondjuk én dolgozom és jól keresek, nekem ez nem pénz.
2016. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát azért Angelov nem egy mindennapi testtel rendelkezik :)

Ez lenne az a test ami nekem okés lenne:

[link]

Mondjuk neki mezomorf alkata van, és könnyen fejlődik, ez a kép nemrég készült, 1 és fél év eredménye semmiféle étrend nélkül tehát mindent evett!

Tehát akkor lehetséges az, hogy mindent eszek és lehet ilyen testem? Illetve még annyi, hogy a teremben veszek minden edzés után egy 100% whey professional proteint vagy mi a fene 30g amit 4-szer veszek meg egy héten mert annyiszor járok egyenlőre edzeni. A végleges kérdés hogy ezzel a fehérjeporral és nem betartott étrend mellet lehet olyan testem?

60000ft mit eszel aranyat?? :)) mióta kondizol amúgy Cortez?

2016. jan. 24. 01:58
 9/10 Cortez70 ***** válasza:

Olyan tested lehet, az nokedli szint. ;)

Nekem azèrt több a kaja, mert 84 kg vagyok, több fehérje kell. Húsokra költök, sok tojás, túró, zöldségek. Néha veszek drágább halat is. Meg a tápkieg is lóvé, az is benne van a 60-ba. Vitamin, protein, bcaa. Általában ezek mennek. 30 éve ezek kihagyás nélkül.

2016. jan. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kovpet ***** válasza:

"60000ft mit eszel aranyat?"


A kaja drága, kérdezd meg a szüleid, hogy te mennyit eszel meg kb, szerintem meg fogsz lepődni :)

Csak hát amíg nem te fizeted, addig nem számít annyira :)

2016. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!