Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 éves fiú vagyok hetente...

14 éves fiú vagyok hetente 3×edzek, kb hány gramm fehérjét kell naponta fogyasztanom?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2 gramm \ testsúlykilogramm
2015. febr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első jól írta.

A sárga kapszulát olvasd el.

2015. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0.8gramm* izomtömeg kell egy átlag embernek, 2gramm*testtömeg pusztán egy elterjedt testépítõ dogma. Valójában neked kell kitapasztalnod, mennyi tápanyagra hogyan reagál a tested. addig viszont jó alapot adhatnak az ilyen dogmák... de nem kell szentírásnak venni semmit amit a sárgakapszula ír, de mindenképpen jó alap.
2015. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Ne dogmázzál itt. 2g kell a fejlődéshez, ez biztosítja a megfelelő fejlődést.
2015. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Abban igazad van, hogy eltérő igények lehetnek, de a 0,8 az borzasztó kevés annak, aki sportol. Az kb. annak jó, aki egész nap ül egy irodában.
2015. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0,8 annak aki nem sportol semmit. 14 évesen meg főleg, növésben van, ilyenkor általában (persze nem mindenkinél), de az anyagcsere is gyorsabb, több energia kell. szóval minimum 1,5 mehetne, de én is 2-t szoktam mondani
2015. febr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
tanuljatok már értõ olvasást, mielõtt okosabbak vagytok...
2015. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

0.8gramm kell egy ÁTLAG embernek... nem mondtam, hogy sportolónak, vagy testépítõnek... azt írtam, hogy egy átlagos embernek. azt sem írtam, hogy ettõl fejlõdsz... azt írtam, hogy ennyi KELL (gyengébbek kedvéèrt ez az a mennyiség, amit mindenképp be kell vinned.)...


a 2gramm* testtömeg pedig csak a bugyuta lusta embereknek lett kitalálva, nektek, akik inkább elhiszitek és szentírásnak veszitek, ha egy dagadt paraszt aki drogos nyúlnak hívja magát ezt mondja... ahelyett, hogy a testetek és annak a reakciói alapján, kikísérleteznétek, mire van szükségetek... persze ha tömegnövelés alatt nagyon zsírosodtok, vagy nem jön a tömeg, akkor jöttök sírni, hogy nem fejlõdök... hájasodok... mi a baj? pedig mindent a sárgakapszula alapján csinálok...


egy 90kg os hájfejnek minek kellene 2gramm* TESTTÖMEG? a zsírod nem kér fehérjét, a csontodse kér... sõtt még a víz se... ez a 2gramm* testtömeg a 2gramm* izomtömegbõl alakult át, az izomzatodnak kell az a többlet fehérje...

2015. febr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nem gondoltam, hogy egy ilyen egyszerű kérdésen is össze lehet veszni!
2015. febr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72% = trainwithbrain Bryan? :D
2015. febr. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!