Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étrend nélkül hány év a 100...

Étrend nélkül hány év a 100 kilós fekvenyomás?

Figyelt kérdés

178 cm

70kg

42,5 kg-mal nyomok fekve. Már ezt nehéznek érzem, mondjuk nem is nagyon nyomtam mostanában, ünnepek miatt nem sok időm volt, meg lusta is vagyok. Szeptemberben kezdtem fekvenyomni még a rúddal.



2016. jan. 20. 17:02
 1/10 Cortez70 ***** válasza:
78%
Van akinek soha, van akinek 1 év alatt megvan, egyénfüggő és nem mindegy, hogy mennyire nincs rendben az az étrend.
2016. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az étrend az nagyon nincs rendben. 3 szendvics, menzás kaja meg vacsorára amit találok. Kb. ennyi.
2016. jan. 20. 17:09
 3/10 Cortez70 ***** válasza:
78%
Hát ezzel nem sokra jutsz, szóval ha több ideig nem fejlődsz majd, akkor nem ártana azt rendbe tenni. Illetve hamarabb is odafigyelhetnél a kajára és akkor gyorsabban elérnéd a célokat.
2016. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem ez inkább csak feszkó levezetés. A fekvenyomás ami érdekel konkrétan meg a felhúzás, ez a kettő a kedvencem. Pénzem több kajára nincs amúgy, ennyi a büdzsé. Nagyon kaja sincs itthon, tehát többet se tudok enni, mint most, mert nincs miből többet enni. Kenyér van meg felvágott, esetleg néha tej. Hétvégén eszek tojást, meg akkor anya főz valamit, ami általában hús. Hét közben pangás van.
2016. jan. 20. 17:19
 5/10 A kérdező kommentje:
Kitaláltam mi lesz. Veszek rizst, kifőzöm hétvégén, ledobozolom és azt viszem suliba. Összekeverem majd valami halkonzervvel vagy hússal meg mártással, hogy íze is legyen. Meg lehet viszek még pár darab keménytojást. Ez nem olyan drága, de valamennyit dobna a tömegemen is.
2016. jan. 20. 17:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Igyál tejet, abban sok a kalória
2016. jan. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 Ez egy jó ötlet! Megy az, csak akarni kell! A rizs mellé próbálj minél többször húst enni.
2016. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké, megpróbálok többet kajálni. Amúgy is évek óta szendvicseken élek, nem árt a változatosság. Tejet majd eszem zabpehellyel reggel. Korán kelek, nincs étvágyam, de azt lebírom gyűrni.
2016. jan. 20. 18:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Hali! Én 17 évesen kezdtem el edzeni,55kg voltam..a kajára kb 6-7hónapja figyelek.Most jelenleg 77kg vagyok.Kezdetben 40kiló alig ment ki.Most a max nyomásom eddig 120kg.Nekem mondhatni 8hónap komoly edzéssel meglett.90-kgval szériázok egyébként:)
2016. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nah, grat :) Nem is akarok még sokat egyből, nehogy valami bajom legyen vagy ilyesmi. Volt egy sport sérülésem régen, szóval arra is vigyáznom kell.
2016. jan. 20. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!