Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így is tudok fejlődni?

Így is tudok fejlődni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,nincs keresetem ezáltal pénzem sincs étrendre,a napi kajálásom az fehérjedús,sok zöldség/gyümölccsel és megfelelő szénhidrát számmal,telítetlen zsírokkal,tudom ez nem étrend és nem is egy rendszerbe vitt táplálkozás,és tudom hogy csak étrenddel lehet sokáig fejlődni,de 1 év kondi után is tudnék ezzel a kajálással fejlődni? (a vitaminok is megvannak)
2016. jan. 17. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha kaloriatobblet van akkor fejlodsz

Napi 3500-4000 kaloria kell naponta

2016. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3000+ba vagyok
2016. jan. 17. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Napi 4000 kcal-lal szépen jönne a heti 1 kiló zsír, de szerintem inkább 2500 körülire lődd be magad és meglátod lesz-e változás.
2016. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor maradj azon, szerencsére se magasságot se súlyt nem adtál meg, könnyen hízol-e stb, így könnyen tudtunk tanácsot adni.
2016. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha elég a fehérje, ch fejlődni fogsz, egy szintig kevesebb fehérjével is.
2016. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4. nem étrendi tanácsot kértem,kihozom azt amit tudok,a kalóriabevitelem megfelelő,csak a fehérjebevitelemmel van gond,és ezért kérdeztem hogy így lehet-e ezután is fejlődni,és a 195cm-es magasságom mellé nem elég nekem a 2500kalória,annyival én már majdnem szállkásítok
2016. jan. 17. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!