Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megfelelő étrend nélkül is...

Megfelelő étrend nélkül is lehet fejlődni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem áll módomban napi 6x csirkét enni. Napi 3-4x eszek vacsorára legtöbbször tojást. Illetve 1 adag tömegnövelőt.
2015. dec. 28. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig lehet.

A megfelelő étrend nem a napi 6x csirkét jelenti.

2015. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Cortez70 ***** válasza:
100%
Egy szintig lehet. Utána stagnálsz, ha nincs meg a tápanyagbeviteled.
2015. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy iskolás vagyok szendvicset szoktam magammal vinni vagy venni a büfében. Ebédre meg azt eszek amit épp otthon főznek. Van valami ötletetek? Hogy lehetne olcsón megúszni az étrendet? Sőt nem is kell nekem fullos étrend elég ha közelít hozzá.
2015. dec. 28. 21:36
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
az erőemelőknek nincs étrendjük még is izmosak meg erősek
2015. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
csirke comb rizs mirelit zöldség zab túró ezek mind olcsók
2015. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Cortez70 ***** válasza:
Nincs kiszámolt étrendjük, de bőven megvan a bevitelük. Túl is eszik azt. A fehérjére figyelnek, írta is anno Kathi Béla. Ch-ból meg ami belefér. Szóval nem igaz, hogy egyáltalán nem figyelnek semmire.
2015. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Cortez70 ***** válasza:
Ja és ugye ott kox is megy az erőemelőknél, szóval..:)
2015. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem, ha odafigyelsz, akkor lehet! Én is iskolás vagyok, heti négyszer végzek anaerob edzést. Az a lényeg, hogy a szükséges bevitt tápanyag meglegyen. Legkönnyebben úgy tudod ezt elérni, ha napi 4-6 alkalommal eszel magas tápértékű ételt. Ha csak napi 3-4 alkalommal eszel, akkor oda kell figyelned, hogy egész nagy mennyiséget egyél! Én személy szerint így oldom meg: 1.zab+tej+dió 2.2szendvics 3.amit anya készít 4.müzli/túró (ez után edzek) 5.tojás/hüvelyesek/túró stb..
2015. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Az előző vagyok! olcsóbb, ha te készíted el a szendvicset (általában)
2015. dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Suliba én is dobozolok. Le kell szarni a többieket.

Nekem már úgy megszokta mindenki bent, hogy már óra küzben mert más voltak egyszer az órák sorrendje és hosszabb is, és mondta a tanár tanítás közben, hogy egyé fiam nem fogsz nőni:D Mer hát ugye a 3 óra kaja után akkor volt és már kajás is voltam és mondom oké:D (de nyilván kibírtam volna szünetig azt)

2015. dec. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!