Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen szálkásító étrend...

Milyen szálkásító étrend lenne a megfelelő?

Figyelt kérdés

Valójában megvan már az étrendem, de tisztáznék néhány dolgot: 2 órás esti amcsi foci edzés előtt milyen lassú szénhidrátot és tartalmazó ételeket ehetek és mit nem? Ugyanez edzés utáni gyors szénhidráttal. Edzés előtt én teljes kiőrlésű pirítósra, tojásra és valamilyen fehérjére gondoltam, de érdekel a ti szokásaitok is. Edzés utánra gyors szénhidrát forrásokat nem nagyon ismerek, valahol a gyümölcsöket tartják gyorsnak, máshol lassúnak. Ti mit tudtok erről?

Elvileg nem árt hosszú edzés előtt valamilyen olaj, zsírt is fogyasztani, halkonzerv vagy valami más?


2015. nov. 6. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Halkonzerv csússzon le,omega3 zsír jól jön,am mehet a risza meg a husi combo,nem kell túlbonyolítani,de mehet persze a kenyér tojás is,de edzés utánra szerintem jobb a hús + rizsa mert hamarabb felszívódik.Hol játszol amúgy?
2015. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!