Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásító étrend?

Szálkásító étrend?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy mivel suliba járok még így tudnátok nekem mondani könnyen beszerezhető kajákat ami jó egy szálkásításhoz? Gondolok ilyenre hogy turó pld amit tudok vinni magammal... mert nem akarom tele tömni magam szénhidráttal ugy nem fogok sehova se haladni.

Az ebédet suli után már meg tudom oldani csirke rizs kombóval 2-3 fele de addig várom a válaszokat,tapasztalatokat.(Igen tudom hogy minden amibe fehérje van de azért példákat még is)



2015. szept. 1. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
éthordó bele kaja + viszel egy villát. ha meg beszól valaki, leszarod.
2015. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz, ha viszel teljes kiőrlésű kenyérből/kifliből/zsemléből készült szendvicset.

Nyilván a szendvicsben ne valami ócska szalámi legyen, hanem rendes sonka vagy sült csirkemell, sok zöldséggel.

2015. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Áá nem zavar az engem egyáltalán,komolyan szeretném űzni azért kérdeztem hogy ha esetleg valaki hasonló cipőben jár akkor mit visz a suliba magával,kösz a válaszokat várok még :D
2015. szept. 1. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!