Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étrend nélkül, fehérje porral...

Étrend nélkül, fehérje porral lehet fejlődni?

Figyelt kérdés
Nem tudok sokat enni, valamiért nem kívánom az ételt, szval nem menne nekem ez az étrendes dolog szerintem.
2016. jan. 7. 17:44
1 2
 1/13 Cortez70 ***** válasza:
100%
Étrend nélkül is lehet egy szintig fejlődni de ha eleve keveset eszel, akkor ne sokra számíts.
2016. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

70% étrend, 30% edzés. Szóval enni kell. :)

Csak elkezdeni nehéz az evést, később kitágulna a gyomrod, és jobban bírná a több ételt.

Csak fehérjével nem lehet fejlődni normálisan, kell mellé a változatos szilárd étel is.

Itt inkább a hozzáállással van a gond. :)

2016. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100% edzés 100% kaja 100% pihenés... ha 1 kilóval edzel hiába eszel jol, értelme nincs. szoval ha nincs értended, 1-2 honapig fejlödsz. főleg erőben, kinézetben kevésbé, majd az is abba marad.
2016. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Étrendet hogy kell összeállítani?
2016. jan. 7. 18:14
 5/13 Cortez70 ***** válasza:
100%
Olvasd el a sárga kapszula című könyvet. Google: sárga kapszula pdf.
2016. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, az hogy meddig, attól is függ, mit eszel, étrend nélkül. Tudok olyat akinek nincs étrendje, de kajája eddig is tartalmazott napi fél kiló húst, tk kenyér, krumpli, rizs, úgyhogy sokkal jobb helyzetben van, mint akinek semmit nem tartalmaz alapból. Sárga kapszula jó ötlet.
2016. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Élből kalóriatöbblet kell, szóval csak a porral nem sokra mész... Az evést nem tudod kikerülni. De amúgyis célszerű a jó étrend, nem poénból koncentrálnak rá mások sem.
2016. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát az étrendemben van hús is minden pl. ma is suliból hazaértem, borsólevest ettem, meg palacsinta volt. De szokott olyan is lenni,hogy rizs meg kukorica, mellé csirkehús. Ezek jók? Amit muter készít :D
2016. jan. 7. 18:54
 9/13 Cortez70 ***** válasza:

Legyen meg a napi kb 2g x ttkg fehérje, 1g x ttkg zsír és annyi szénhidrát, hogy tudj fejlődni. Fehérje források:húsok, tojás, túró.

Ch: rizs, zab, krumpli, tészta, tk kenyér, sok zödség.

2016. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én nézőpontomból jók, de ugye az ételnevekből nem derül ki, hogy hogyan állsz a makrókkal, márpedig az elég fontos.

Ha keveset eszel, ahogy írtad, akkor nehezen jön össze a fejlődéshez szükséges mennyiség. Számold ki, nem tudhatjuk, mit mennyit eszel, de azt se, hogy konkrétan mennyi kell neked.

A párom 63 kilósan is sokat eszik (térfogatra is, márpedig elég sok zsír van az ételeiben) és éppcsak fenntartja kevéske izomzatát. Nem vagyunk egyformák.

2016. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!