Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étrend nélkül, fehérje porral...

Étrend nélkül, fehérje porral lehet fejlődni?

Figyelt kérdés
Nem tudok sokat enni, valamiért nem kívánom az ételt, szval nem menne nekem ez az étrendes dolog szerintem.
2016. jan. 7. 17:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
ahaa, megvan miből lett elegem :D Ezekre figyelni,hogy jajj miben mennyi g fehérje van meg ilyesmi, ettől sokaltam be,hogy ilyen sz@rokra figyelni kell
2016. jan. 7. 22:18
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem muszáj figyelni, elég, ha automatikusan jó a fehérjebeviteled. Nekem az, ha számolom, ha nem, régen is az volt, de én tudok sokat enni, inkább keveset nem tudok. Amúgyis sejthető, hogy miből mennyi megy be, ha az ember egy ideig figyelte s nagyjából hasonlóan eszik mindig, nem egyik nap hús zöldséggel, a másik nap pedig lebencsleves csokitortával.


Annak kell igazán alaposan odafigyelni s módosítani nem a testépítés, hanem a legalapabb egészsége miatt, aki keveset vagy túl megszorító étrend szerint eszik. Ha vegánnak állnék, amit nem fogok, akkor eléggé figyelnem kellene, mivel a ketogéntől távolra nem mehetek... Na, az szerintem is túl macera, amit nem kívánok. De így? Betolok 6-8 tojást s a növényeimet, s eszembe sincs aggódni a fehérje miatt.

De ha nem számolok, akkor kicsikét azért vibrál a kalóriabevitelem, mivel én azért nem eszem egyformán mindennap. De nekem ez így megfelel.

Ha nem tudod biztosítani, hogy automatikusan nagyjából rendben legyenek a makrók s az ezen túlmutató tápanyagbeviteled is, akkor számolj vagy fogadd el, hogy lehet, hogy nem fogsz fejlődni vagy nem jól vagy bajod lesz vagy akármi.

Olyan nincs, hogy nem eszel, nincs kedved odafigyelni, de elvárod a fejlődést. Valamit azért tenned kell érte, a fehérjepor egyetlen fontos makrotápanyag kiegészítő bevitelét tudja csak megoldani, mást nem.

2016. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ja, értem :D Köszönöm a segítséget mindenkinek :D
2016. jan. 7. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!