Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés közben lehet teát inni?...

Edzés közben lehet teát inni? Vagy muszáj a viz?

Figyelt kérdés

2016. jan. 7. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem cukros tea, lehet nyugodtan.
2016. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Cukros teát is lehet, semmi nem tiltja, csak ha szacharóz ellenes dogmáid vannak... De akkor is tehetsz bele dextrózt.. Vagy sokminden mást...

+ semmi nem múlik azon a 2-5gramm cukron, amivel egy teát ízesítünk... Nem ezen áll vagy bukik egy étrend... A szarrágóság teteje 5gramm szénhidráttól parázni...

2016. jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
Mehet tea is.
2016. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az nem szarrágás, ha valaki nem akar cukrot enni, ezeregy teljesen jó oka lehet rá s abban is látok logikát, hogy másnak is inkább a cukrozatlant ajánlja. (Én nem tenném, mivel bennem alapból fel sem merül, hogy az ember cukrozza a teát, a rendes teának van saját íze, olykor plusz ízesítése már szálas korában megvéve s nem szokás (tovább) ízesíteni.)

De ha valakinek olyankor kell cukor vagy só a folyadékába, akkor tesz az italába, gondolom, nem az ittenieket követi vakon, hanem saját gondolatai is vannak.


Én vizet szoktam inni, sokat :) Pedig az én edzésem elég harmatos még :)

A napi 1-2 liter teámat máskor iszom, s nem hiszek benne, hogy ártana. De mindenki döntse el, kinek hisz. Nincs ital vagy étel, ami mindenki szerint egészséges lenne, egy ponton saját döntést kell hoznunk, mások max. segíthetnek egy kicsit benne.

2016. jan. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!