Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Muszáj a kreatint feloldva inni?

Muszáj a kreatint feloldva inni?

Figyelt kérdés
Elég nehezen oldódik fel vízben és nem szeretem percekig kevergetni. Muszáj megvárni még feloldódik vagy megihatom anélkül is?
2011. ápr. 2. 11:58
 1/7 Vászilíj Zájcev válasza:
Igyad
2011. ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

most az van oda írva a tájékoztatóhoz , vagy valahol azt olvastad hogy úgy kell inni?


ha az van oda írva , akkor úgy kell nem?:D vagy az is oda van írva, hogy lehet feloldva is ?

2011. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én úgy szedtem kreatin monohidrátot, h a merőkanált a képembe raktam és úgy ittam rá vizet, majd alul keveredik:D Biotech boltba is ezt ajánlották. Jah nefelejts mellé kis ch-t tolni, mert ch-val több hasznosul belőle.
2011. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most kezdtem el szedni először kreatint. Az első pár alkalommal szőlőcukkorral ittam, de azt olvastam hogy nem ajánlott, ezért most kaja előtt 10-20 perccel iszom meg.


Még annyi lenne, hogy kreatin kúra alatt mennyivel kell többet ennem? csak mert azt olvastam hogy többet kell, de olyat nem láttam sehol hogy mennyivel.

2011. ápr. 2. 12:36
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem 2-2,5 g fehérje és úgy 5gr ch /tskg elég. És ne felejts napi 5-6 folyadékot inni. Lehetőleg vizet.
2011. ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg 1dl meleg vízben feloldani és ha feloldódott hígítsd fel hideg vízzel. minél jobban fel fel van oldódva annál jobban dolgozza majd fel a szervezeted
2011. ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12:51 vagyok, most látom h lemaradt az, h 5-6 liter folyadékot:D
2011. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!