Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan fejlődjek a fegyencedzé...

Hogyan fejlődjek a fegyencedzés 10 lépéséig a 0-ról. Ha egy lépés 4 edzésig tart, aaz jó?

Figyelt kérdés
fegyencedzés, testépítés, fejlődés, edzés, edzésterv, fekvőtámasz, hózódzkodás, guggolás

2016. jan. 3. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elolvasnád a könyvet, akkor benne lenne a válasz is, mi szerint akkor lépsz tovább, ha már megy mindegyik szint. Míg nem tudsz megcsinálni kényelmesen 3x50 faltámaszt, addig valószínűleg nem fog megfelelően menni a fekvőtámasz sem. Ha négy edzés alatt már megy, akkor négy edzés alatt, de lehet egy-egy gyakorlatnál 2-3 hetet fogsz eltölteni, vagy többet, míg tovább léphetsz. Ha sietsz, akkor egyszerűen gyenge leszel a következő lépésben.
2016. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 harcász ***** válasza:
Ja, hagyni kell időt. A könyv is azt írja, hogy minden gyakorlatból csavard ki a legtöbbet. Még az elején is több ideg kéne egy gyakorlattal foglalkozni, mint 4 edzés. Mert ennyi erővel lehetne kezdeni a 4.-5., vagy a 6. lépéssel is, mert egy jobb kötésű átlagembernek menne az is. De ez nem csak erről szól, szépen kell felépíteni a lépéseket, az ízületek is hozzá kell szokjanak a terhelésnek.
2016. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
HSzerintem a 6-7szintig eleg lesz havonta tovabblepni
2016. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a 4 edzés rohadt kevés...nekem több olyan szint volt, amivel 1 évet eltöltöttem.
2016. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!