Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a Train...

Mi a véleményetek a Train with Brainről?

Figyelt kérdés
Egyetértetek azzal,amiket ír?

2016. jan. 1. 17:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/121 anonim ***** válasza:
18%
Hogy nézel már ki. XD Erre futotta 40 éves korodra? :D És miért nem raksz fel egy nagyfelbontású képet? Mert kicsiben még úgy néz ki, hogy van rajtad egy kis izom? :DD Béna trükk. :P
2016. jan. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/121 Cortez70 ***** válasza:
74%

Itt van még ez is és 45 éves vagyok. Nyilván ezt is leszarozod majd, mert ciki lenne elismerni, hogy izmosabb vagyok öregen, mint a bálványozott ideálod. Akinek van szeme az látja a különbséget. Ennyi.

[link]

2016. jan. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/121 anonim ***** válasza:
87%
TWB Gyuri sehol nincs Cortezhez képest. :) Nem csak "úgy tűnik" h izmos a ki méretű kép miatt. 45 évesen is király formában van és női szemmel is nagyon vonzó pasi. :)
2016. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/121 anonim ***** válasza:
91%
Meg cortez legalább nem akkora súlyokkal edz mint a kishugom hogy 4mp-es negatívokkal csinálni tudjon 25 ismétléses triszetteket vetkőzősorozattal
2016. jan. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/121 anonim ***** válasza:
27%
Köszi a képet, így már egyértelmű, hogy kokszolsz. :DD És erre vered magad? Egy naturállal hasonlítgatod össze magad? :D A kokszosok között egy nagy nulla vagy ember. De majd most tagadd le a nyilvánvalót, ahogyan minden cuccos szokta, aki nem elég izmos ahhoz, hogy ne legyen gáz, hogy szterkóval csak ennyire futja. :P
2016. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/121 Cortez70 ***** válasza:
72%
Na ezt vártam. Ha izmosabb vagyok, akkor meg koxolok. Köszi az elismerést kiskancsó. ;)
2016. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/121 anonim ***** válasza:
78%

A srác egyre mélyebbre süllyed a saját szarában.

Először Gyurika volt az ász, berakta a képeit büszkén, ő nála senki nem lehet izmosabb, mi mind szarabbak vagyunk nála. Meg lett mondva, hogy nem, erre hitetlenkedés. Kép küldés, reakció: trükközés a képpel, nem is vagy izmos, csak úgy látszik, mintha, szar vagy. Második kép: túl izmos vagy, tuti koxolsz, de akkor is szar vagy, mert koxszal csak ennyire futotta. A félkegyelmű abba már bele sem gondol, hogy a koxolásnak is vannak szintjei, nem mindegy, hogy mit, mennyit, mióta. Mindenképp meg kell mondani, hogy szar vagy, mert bebizonyosodott, hogy Gyurikánál izmosabb vagy, ezért csak szar lehetsz.


Öcsi, a bálványod sehol nincs, naturál szinten ez simán hozható, van egy csomó haverom, akik fix, hogy naturálok és sokkal izmosabbak, mint Gyuri (én is). Tudom te szeretnéd azt hinni, hogy nincs így és Gyuri a frankó gyerek, mert kihozta a naturál maximumát, de nyugi, nem te voltál az első, akinek bilibe lógott a keze.

2016. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/121 Cortez70 ***** válasza:
69%
Ennyi. ;)
2016. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/121 anonim ***** válasza:
23%
Jaja, a gyakori kérdéseken mindenki nagyon izmos, ráadásul naturál is. :D Csak az életben mégsem látni őket egyik teremben sem, de még a facebookon sem. :DD
2016. jan. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/121 anonim ***** válasza:
23%
Cortez te meg nem is tagadod, hogy ezt cuccal raktad össze. Ahhoz képest nagyon silány. :P
2016. jan. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!