Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a Train...

Mi a véleményetek a Train with Brainről?

Figyelt kérdés
Egyetértetek azzal,amiket ír?

2016. jan. 1. 17:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/121 anonim ***** válasza:
42%
Ne magyarkodjmá!
2016. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/121 Sowilo ***** válasza:
100%

Összességében hiánypótló szerintem. Olyan igazságokat ír le a cikkeiben, amiket más hazai oldalakon még egyelőre nem látni. Egyetértek a mainstream testépítéssel szembemenő filozófiájával, a fitnesziparról alkotott kritikáival, meg úgy kb. nagyjából mindennel, amit leír.


Két kivétel van: edzés és táplálkozás. Sajnos ezen a téren nem elég tájékozott. Az addig oké, hogy kritizálja a szteroidhuszárokat, ez nagyon jó dolog, viszont az edzéseiket meg lemásolja. Olyan edzésmódszereket alkalmaz és hirdet, amiket szteroidhasználó testépítőkön kísérleteztek ki, rájuk optimalizálták őket, így naturálban nem, vagy kevésbé hatékonyak. Ezért néz ki úgy, ahogy. A másik meg, hogy a táplálkozási ismeretei egyszerűen elavultak, még mindig abban hisz, hogy napi 5-6 kaja kell különben elolvadsz, 2-3g/tskg fehérje kell, edzés után kötelező a turmix, kötelező bele a szőlőcukor, meg glikogénvisszatöltés, muszáj különvenni a tömegelést és a szálkásítást, meg még sorolhatnám a rég megcáfolt testépítő dogmákat, amiket terjeszt.


Összességében: testépíten k_rvára ne tőle akarjatok megtanulni, mert pofára esés lesz a vége, és úgy fogtok kinézni, mint ő. Bloggerként viszont csillagos ötöst érdemel. Minden cikke remek, amiben épp nem edzésről és kajálásról ír, csak ajánlani tudom.

2016. jan. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/121 anonim ***** válasza:

Nagyrészt jó dolgokat mond/ír.A nem naturálokról is sok igazságot közöl.Hiába próbálják lejáratni,mert pont azt reflektálják meg a viselkedésükkel,amiről beszél.

Persze vannak erőltetett dolgai is,pl.a "9 kifogás a karácsonyi zabálás ellen"

2016. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/121 Sowilo ***** válasza:
Na igen, ezt a youtube dolgot nem kéne erőltetnie. :D
2016. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/121 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekben az a vicces hogy csinál egy videót arról hogy nem szabad hogy a testépítés legyen az életed, ne adj bele mindent, ne vedd túl komolyan ami tök jó.

Aztán meg beleirja a cikkeibe hogy csalni egyáltalán ne merészelj szalkasitaskor, tomegelesnel is heti 1 max. Csak tiszta élelmiszereket szabad enni és szilveszterkor is a kondiban van a gyerek.

2016. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/121 anonim ***** válasza:
39%

Én csak az utálóin röhögök nagyokat. :D Mindenki magyaráz, hogy így néz ki, meg úgy néz ki, mégsem tud egyikük sem felmutatni többet nála naturálban:


[link]


[link]


Volt múltkor is az a botrányos képe a felsőtestéről, hát elég végignézni a kommentelőket, akik beszólogatnak. :D Ti is kábé azon a szinten vagytok, csak arc nélkül. :DDDD

2016. jan. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/121 Cortez70 ***** válasza:
65%
Én nem utálom és sok jót is ír, nincs vele bajom. De tényleg nem izmos.
2016. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/121 anonim ***** válasza:
0%
Persze, gondolom te izmosabb vagy. xD
2016. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/121 Cortez70 ***** válasza:
70%

Szerintem picivel izmosabb vagyok. 44-es szálkás kar:

[link]

2016. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/121 anonim ***** válasza:
100%
Hehehe.
2016. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!