Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a Train...

Mi a véleményetek a Train with Brainről?

Figyelt kérdés
Egyetértetek azzal,amiket ír?

2016. jan. 1. 17:42
 81/121 Cortez70 ***** válasza:
Minden okés. Magyarország legnagyobb gyógyszergyárában vagyok diplomás minőségbiztosító, elég jó fizetéssel. Szóval karrier rendben. Előtte a béres RT fejlesztő mérnöke voltam. Van szép lakásom, szép feleségem, szuper verdám, szóval nekem nem kell papolni. Amúgy meg nincs itt korhatár, bárki írhat ide, szeretek segíteni az embereknek. Ennyi a történet.
2016. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/121 anonim ***** válasza:
100%

20 vagyok. Aztán ez hatalmas lúzerség, hogy itt válaszolgatunk. :D A Gyurikád biztos komolyabb ember, a dedó videóival, ott is le kellett tiltania a kommenteket meg a szavazást, mert különben aláznák a halál faszára.

Volt már nőd? Dugtál már? :P

2016. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/121 anonim ***** válasza:
100%

Haha, majd pont te mondod meg, hogy 25 év felett mi a gáz, a nagy világra látásoddal Bivalybasznádról, meg az ötcombú asszonyoddal. :D


Egyáltalán honnan veszed, hogy itt Cortezt leszámítva mindenki 25 felett van? Szerintem pont ellenkezőleg, itt mindenki 25 alatti (én is).


Te idejöttél puffogni, hogy micsoda dolog fikázni Gyurit, tuti mi sem vagyunk izmosabbak. Megmondta mindenki, hogy de, kép is lett küldve. Erre te elkezdted ugyanazt csinálni, amit nehezményeztél: fikázni arctalanul. Mellékesen Gyuri fizikumát nem is fikázta itt senki. Meg lett mondva érhetően és nem sértően, hogy nem túl izmos. De nincs is ezzel baj, nem muszáj mindenkinek izmosnak lenni, attól még lehet valaki jó ember és írhat jókat, lehet rajongani érte. De attól még ne képzelegjünk már a rózsaszín ködfelhő mögül, hogy ő hú de milyen izmos, mert nem az.

2016. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/121 Cortez70 ***** válasza:
Igen, én sem fikáztam, csak annyit írtam, hogy nem izmos. De még lehet később. Vannak jó írásai, de sokszor túlbonyolítja, túl hosszan írja le ugyanazt ismételve.
2016. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/121 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a szőlőt!
2016. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/121 Cortez70 ***** válasza:
?
2016. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/121 anonim ***** válasza:
56%
Pfú de nagyon bizonygatja mindenki, hogy ő milyen menő. :DDD Gyanús. :O :P
2016. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/121 anonim ***** válasza:
100%
A srác szerintem nem szereti, mert neki savanyú a szőlő. :D
2016. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/121 Cortez70 ***** válasza:
100%
Pedig mi menők vagyunk. Szokj hozzá. Okosak és izmosak is. Meg szerények. ;)
2016. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/121 anonim ***** válasza:
91%
Nem nagyon láttam bizonygatni senkit, csak téged az ellenkezőjéről. Mellesleg, amit Cortez írt, az nem felvágás, hanem tények, de ezt az oldalon sokan tudják. Vannak akikkel facebookon is tárgyalt már, ők is meg tudják mondani, szóval nem kamzik. :)
2016. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!