Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a Train...

Mi a véleményetek a Train with Brainről?

Figyelt kérdés
Egyetértetek azzal,amiket ír?

2016. jan. 1. 17:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/121 Cortez70 ***** válasza:
78%
Sokszor egyetértek vele, de nem mindenben. Volt most egy cikke a túlmotiváltságról, az teljesen igaz.
2016. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/121 anonim ***** válasza:
54%
Hiteltelen, nagyképű, egy ideje el sem olvasom amit ír.
2016. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/121 anonim ***** válasza:
Sok érdekeset ír, de hiteltelennek tűnik szerintem is a srác.
2016. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/121 anonim ***** válasza:
71%
Nem olvasom, nekem a Kathi Bélás botránya nem tetszett
2016. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/121 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eleinte tetszett az a pár blogbejegyzés, de most már nekem ez ripacskodás. Nem értelmes dolgokról beszél, nem a tévhiteket rombolja, hanem edzősködik, és ugyanazt csinálja csak más megközelítésből, mint akiket szponzorálnak a tápkieg cégek.


Ettől nem rossz vagy akármi, de én azt hittem inkább elviszi afelé amiről a nevét kapta: train with brain.


Most inkább a hater's gonna hate effektre épít: minél inkább megosztó, ingerlő tartalmakat gyárt, ami növeli a közönségét. Ugye a negatív reklám is reklám. Ő meg meg is él ebből mostmár.

2016. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/121 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is tudtam róla, hogy ki az, pár hete itt az oldalon került szóba a YouTube csatornája.


Nem olvastam egy írását sem, de megnéztem egy videóját az idegesítő edzőterem szokásokról. Baromira erőltetett volt, a kreativitás, tehetség legkisebb jelét nem véltem felfedezni a teljesen humortalan előadásmódjában. Nyafogó hanghordozása eleve irritáló, amit csak tetőzött a béna színészkedése és csontig lerágott téma.

2016. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/121 - palilaci - ***** válasza:
Nagy igazsagokat ir, par cikke fassag de elegge megoszto. A fizikuma meg nevetseges rendes kaja es edzes mellett.
2016. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/121 anonim ***** válasza:
A szakmaisag sincs meg benne ahogy a fizikum sem. Ez az étkezésnél nem veti vissza, csak megnehezíti a saját dolgát, az edzéselméleti tudása egyenlő a 0-val
2016. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/121 anonim ***** válasza:
31%

Össze lopkodja a dolgait, másokat kritizál, panaszkodik.

Erre mind büszke. Tiszta magyar.

2016. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/121 anonim ***** válasza:
100%

9:

mi itt nem másoktól szedjük össze a tudásunkat, és "villogunk" vele? más kérdés hogy ez önkéntes alapú, és nincs semmi ellenszolgáltatás.


Most akkor te is "magyarkodsz" és mástól loptad, kritizálod őt, és rinyálsz?


Értem miről beszélsz, csak ezt a "magyar"-ozást nagyon nem bírom. Ez emberi tulajdonság amit csinál, és nem magyar. Hagyjuk már ezt a ledegradálást, hogy minden negatív dolog "tiszta magyar". Ez a magyar habitus, hogy minden negatívat magyarkodásnak mondunk. Te se az értéket látod meg abban amit csinál, mivel vagy akkor jobb?


Oszt még nem is vagyok trianonozó nagymagyar, de ez tényleg idegesít.


Én se kedvelem a gyereket, de van létjogosultsága amit csinál (mert tényleg sokan követik), nekem szimplán az az ellenszenves, hogy egész más témákat, és tartalmat vártam tőle a korábbiak után.

2016. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!