Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A body. Builder miért tart...

A body. Builder miért tart ennyire a Train With Brain-től?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy állandóan vagy reagálnak rá, vagy majmolják. Amikor Brian megírta ezt a cikkét:


[link]


A builder megírta rá reagálva ezt:


[link]


Most kihozta nemrég ezt a cikkét:


[link]


Erre a Bodó Imi a legújabb, szilveszteri BBTv-ben ugyanerről a témáról beszél, ugyanazt mondja róla és ugyanazokkal a szavakkal (hétköznapi hősök).


És még sorolhatnám. Ennek mi értelme? Nem érzik ezt gáznak? Vagy ennyire félnek Briantől?



2015. jan. 5. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Most már tényleg kezdenek idegesítőek lenni, túlságosan reklámnak tűnni ezek a kérdések.
2015. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük visszafelé...

- A "hétköznapi hősök" kifejezés koránt sem annyira kreatív, hogy ebből bármilyen majmolásra lehessen következtetni.

- Szilveszterkor év végén szokás évértékelő és/vagy jövőbe tekintő, lelkesítő szöveget nyomatni, szóval még a témaválasztásba sem lehet belekötni ez esetben.


Na és akkor a cross-fit....nem ismertem eddig ezt a Train With Brain oldalt, de ez után a cikk után még az előzményekből is kitörlöm.

Már a cikk címe is bicskanyitogató, demagóg, csőlátású......

az egész cikk pedig csak fikázás. Két különböző sport teljesen értelmetlen összehasonlítása. Az oldal ezek után számomra komolyan nem vehető, hiteltelen.

2015. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szergej55 ***** válasza:
96%
Te vagy az, aki mindig rá vön pörögve erre a tagra? Nyugi van, nem kell több ilyen témájú kérdés.
2015. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 - palilaci - ***** válasza:
100%
Train without brain.
2015. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez körülbelül olyan, mintha összehasonlítanánk a 444.hu-t és az Indexet. No, nem mintha az Index nem lenne egy nagy rakás hányás, csak, hogy értsük a viszonyokat.
2015. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Istenem de szánalmas önreklám

nyugi te kis hmmm

azt se tudtam h a világon vagy amig nem szóltál be Oláh Vivinek

ÉS igen elérte a célját de attól még megvan a véleményem

ÉS em nem nézem meg a szánalom kis cikkeket :D

2015. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1-2 cikk egész érdekes lenne, de a népszerűséghez vezető út nem biztos, hogy a legnépszerűbb testépítő és testépítő oldal fikázásában rejlik, ez eleve nem egy nyertes helyzet, inkább önerőből próbálj érvényesülni...
2015. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lol, ti azt hiszitek én vagyok a Brian? :D Hát persze, biztosan itt tobzódik plusz három kattintásért, amikor saját oldala van, amit ezrek olvasnak. :D De azért mondjuk megtisztelő, köszi, szívesen lennék az ember, aki leiskolázta Kathi Bélát. :D
2015. jan. 6. 11:19
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Leiskolázástól azért messze van, egyelőre még a Béla tett le többet az asztalra
2015. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát nekem a beszélgetésből nem az jön le, hogy a Béla mekkora szellemi fölényben van.
2015. jan. 6. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!