Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki az a Brian? Mit lehet...

Ki az a Brian? Mit lehet tudni róla? Ki ő, mit csinál? Ő a blogjából él?

Figyelt kérdés
Mostanában láttam, hogy tele van vele a gyakorikérdések, aztán rákerestem, és meglepve tapasztaltam, hogy egész nagy olvasottsága van, csak én még valahogy nem hallottam róla. Viszont a gyerekről semmi infót nem találtam. Ti tudtok valamit?

2014. dec. 29. 13:43
 1/2 - palilaci - ***** válasza:
95%
Megszallott life time natural testepito. Elvileg. Szokott jokat es motivalokat irni de hogy a testepitest helyezni minden sport fole (mert nyiltan ezt csinalja es burkoltan a gyurosok segget nyalja) eleg nagy blodseg... az meg a masik hogy neki is elegge hianyosak az ismeretei pl amikor szidja a koxosokat hogy ok barmit ehetnek meg nem kell nekik kemenyen edzeni de ő azert kemeny mert csinal par vetkozo sorozatot a labtolon. Az elejenszimpatikus volt, de aztan ahogy tobb iromanyat is atolvastam nagyot zuhant az En szememben.
2014. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
96%

Tovabba ir egy tobb oldalas cikket arrol miert jobb a lábtoló mint a guggolás, és mindenki hülye aki guggol. Erre véletlen pont neki vannak lemaradva a combizmai és kiderül az oldalából hogy sohasem csinalta rendesen a guggolast.

Meg nincsen logikája. Hamis kovetkezteteseket von le tudományos anyagbol. Tipikus laikus.

2014. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!